Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: Hakkımda

Hakkımda

Merhaba...

Blogumu kaç kişi takip eder, kimin ilgisini çeker bilemiyorum ama yine de yazacak ve paylaşacak şeylerimin olması, kafamda "3 kişiye bile ulaşsam yeterli" düşüncesinin oluşmasına sebep oldu. Kendime ve dünyama ait azıcık şey belki, hepi topu birkaç fikir... Ama ulaştığım insanlara faydası olabilecekse herşeyden daha değerli... :)

Makyaj çantamı "hazine kutum" diye tanımlıyorum ben... :) Blog ismini fazla düşünmem gerekmedi yani, zaten hep vardı o isim... :) Makyaj, parfüm ve cilt bakımı konusunda sahip olduğum miniminnacık bilgilerle, öneri ve şikayetlerimle bundan böyle ben de dev gibi makyaj bloglarının arasında (nasıl göründüğüme bazen üzülerek bazen de buna kafamı hiç takmayarak) yerimi almış bulunuyorum. Belki iyi olmuştur... Yani umuyorum iyi olmuştur... :)

Sevgiler...

3 Yorum:

Adsız dedi ki...

Blogunuz gayet hoş.Kopya değil,aklınızdan geçenleri akıl süzgecinden geçirip gayet kadınsal :) kelimeler ve hislerle yazmışsınız..Yolunuz açık ve her daim süper olsun..Takipteyim. Ayşenur Yazıcı

hazine kutusu dedi ki...

Ayşenur Hanım, sizin yorumunuzu bu blog kaldırmaz, çöker... :) Bakın zangır zangır titriyor şuan... :))

Çok teşekkür ederim, beni onurlandırdınız...

Sevgiler...

nymph dedi ki...

Bloğunuzu çok beğendim. Takipte olucam. Ben de beklerim

nymphatthelake.blogspot.com

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!