Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: Lancome Hypnose Star Maskara - Alber Elbaz Koleksiyonu

5 Aralık 2013 Perşembe

Lancome Hypnose Star Maskara - Alber Elbaz Koleksiyonu

Merhaba...

Lancome'un Alber Elbaz ile birlikte çıkardığı koleksiyondan denemem için gönderilen Hypnose Star maskara ile karşınızdayım. :)

Aslında bu maskara elime yaz aylarında ulaşmıştı, fakat yazısını ancak şimdi yazma fırsatı buldum.


 Daha önce bir setle küçük boyunu deneme şansı yakaladığım Hypnose Star, uzun zamandır aklımda olan bir maskaraydı. Çünkü fırçası olsun, baştaki ıslak (ama malesef 3-4 ay içinde kuruyan) yapısı olsun, benim bir maskarada aradığım en önemli özelliklerden.

Açıkçası kuruya yakın yapılı maskaraları seven hanımları anlamam mümkün değil, ben o yapış yapış hisse katlanamıyorum. Hypnose Star, son derece ıslak ve sürümü kolay olmasından dolayı hayatımın maskarası diyebileceğim 3 maskaradan birisi. Sürerken kayıyor adeta, hırpalamadan kullanım sağlıyor.

Tek tek ayıran, kalınlaştıran ve yükselten maskaralar bulmak, daha doğrusu bunların hepsini aynı maskarada bulmak neredeyse imkansız. Ama Hypnose Star, bunların hepsini bulabildiğim ve takma kirpik etkisi seviyesine yaklaşabildiğim bir maskara...

Fırçası kıl, ben plastik fırçaları sevemiyorum nedense, kullanamıyorum. Fırça şekli (kısadan uzuna) kirpikleri baştan sona boyamaya imkan tanıyor, diplere kolayca ulaşıyor ve simsiyah rengini olduğu gibi veriyor.


İlk 3-4 ay boyunca epey ıslak olmasından ötürü bulaştırma riskiniz malesef çok yüksek, ki ben az ıslak ya da kuruya yakın maskaraları bile göz kapağına bulaştıran bir insan olarak bununla göz kapağımı her seferinde batırdım. :)) Ama Allahtan, hemen kurumadığı için silmesi de kolay oluyor. :)

Bu sınırlı sayıda üretilen bir versiyonu olduğu için bulabilir misiniz, bilemiyorum ama normal Hypnose Star'ı satışta her zaman bulabilirsiniz.

Tavsiye ederim. Hele hele bu yılbaşı setleriyle/indirimleriyle falan çok avantajlı hale geliyor. Öyle bir fırsat yakalarsanız aman kaçırmayın. :)

Sevgiler...


Ürün denemem için Loreal Türkiye tarafından gönderilmiş olup, fikirlerim objektiftir.

6 Yorum:

Kybele Renkleri dedi ki...

Bu rimelin mini boyunu kullanmıştım geçen yıl, çok sevmiştim. Seninkinin ambalajı çok hoşmuş. Islak rimelleri ben de çok seviyorum kuru rimelin nasıl bir güzelliği var çözemedim. Neyse herkesin zevki başka başka tabi :))

Özellikle parfüm yorumlarını özledim Hazineciğim :))

Meryem İmamoğlu dedi ki...

Çok teşekkür ederim. :) Aslında parfüm yorumlamayı ben de çok istiyorum ama cilt bakım ürünlerine bile ancak fırsat bulabiliyorum. Bahsetmem gereken o kadar çok ürün var ki, abartıyorum sanma, yığınla yazı yazmam lazım. :)) Umarım araya 3-5 parfüm yazısı sıkıştırabilirim. :)

angora dedi ki...

merhaba:) face dede yazmıtım hemen okudum bu rımel olayı cok önemlı bende ıslak ve plastık fırca olmayanı sevıyorum harıka bır yazı olmus tskler... kuru yag yazılarınızı bende meraktayım yanı yaglar varsa yazınız guzel tesbıtlerınız var harıka:))

Meryem İmamoğlu dedi ki...

Teşekkür ederim. :) Fırsat buldukça yazmaya çalışıyorum, şu ara çok yoğun bir dönemden geçiyorum. :)

Mommyslifetime dedi ki...

Merhaba,
Bloğunuzu çok beğendim ve takipçiniz oldum. Sizi de bloğumda takipçi olmaya beklerim. Sevgiler
http://mommyslifetime.blogspot.com

gamze çelikdemir dedi ki...

neredeyse her lancome rimelini denemiş biri olarak söyleyebilirim ki lancome bence bu işi biliyor. ama gerçekten biraz ıslak yapıdalar :) bu arada bende bloğuma beklerim www.gamzecelikdemir.com

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!