Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: Lush Sweet Lips Dudak Peelingi

18 Mayıs 2013 Cumartesi

Lush Sweet Lips Dudak Peelingi

Merhaba...

Bugün Lush'ın severek kullandığım bir başka ürünü olan Sweet Lips dudak peelinginden bahsedeceğim.

Sürekli Bubblegum versiyonu yazılıp çiziliyor, oysa bence ondan çok daha güzel... :)


Aslına bakarsanız almayı planlamadığım, "hadi bunu da denemiş olayım" diyerek aldığım bir ürün kendisi... Kullanana kadar gereksiz olduğu kanısındaydım. "Evde kendim yapabileceğim basit bir formüle sahipse neden 25 TL gibi bir rakamı küçücük bir kaba vereyim?" diye soruyordum kendime... Ama yok arkadaşlar, bunda var bi şeytan tüyü... :)

Bir kere evde yapılan tarifler bundan çok uzak... Kendim de yaptım o peelinglerden zamanında, biliyorum da konuşuyorum. :) Ama ciddi ciddi baya fark var aralarında... Kendi yaptıklarım da güzel ama eksik bişeyler oluyor her zaman, ya dudaklarımı çok tahriş ediyor, ya nemlendirmesi çok zayıf oluyor ya da tanecik işi elime yüzüme bulaşıyor... Jojoba yağını bilmem nesini illa ki almak zorundasınız karışıma eklemek için, dudak ürünlerinde olmazsa olmaz içerikler bunlar... Ona buna ayrı para vereceğinize hazırına bu parayı verin derim.

Sweet Lips hakikaten farklı, herşeyi çok dengeli... Peelingi çok etkili, aynı zamanda nemlendirmesi de çok güçlü, dudaklarımı ne tahriş etti, ne de nemsiz bıraktı.

Bunu sürün ardından güzelce nemlendirin, resmen pürüzsüz oluyor dudaklarınız...Birkaç çeşidi daha var ama ben en çok bunu seviyorum. Kakao kokusu, tadı beni benden alıyor. :))

Bakım rutinimin değişmez parçası, size de tavsiye ederim. :)

Sevgiler...

6 Yorum:

makyaj kelebeği dedi ki...

Bende kış ayları için böyle bir ürün istiyorum.Aklımda bulunsun :)

Meri dedi ki...

Güle güle kullan :))

hazine kutusu dedi ki...

Teşekkür ederim ama zaten yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum. Hatta son kullanma tarihine ulaştım... :)

Baar dedi ki...

Git gel yaşadığım bir ürün, aynı şekilde evde yapıcakken niye para veriyim diye düşünüp bir yandan da içim gidiyor, bakalım yazından sonra şans vericem sanırım:)

Bize de bekleriz:) http://bazenar.blogspot.com

hazine kutusu dedi ki...

Açıkçası ben aldığıma hiç pişman olmadım, çünkü uzun ömürlü ve bu nedenle kısa süre içerisinde tekrar tekrar almaya gerek kalmıyor. :)

aybuke dedi ki...

Bubble gum olanı bende var yerimmmm yeriimmmm bir sey bu kadarmı mükemmel kokar:)


Bu arada bloğunu çok beğeniyorum açıkçası sebebi ise hem uygun fiyatlı ürünleri hemde lüks ürünleri beraber kullanabilmen.

seni uzun süredir takip ediyorum.

benim bloğum hakkında yorumlarını her zaman beklerim.

kendine iyi bak:)

http://makeupinbodrum.blogspot.com/

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!