Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: ★ Lush Aqua Mirabilis Bodybutter ★

15 Mayıs 2013 Çarşamba

★ Lush Aqua Mirabilis Bodybutter ★

Merhaba...

Sizi dünyanın en harika banyo ürünüyle tanıştırayım; Lush Aqua Mirabilis!


"Düzenli aralıklarla bu ürünümüzü kullandığınızda, cildinizdeki ölü, hücreleri badem kabuklarıyla atar, A ve E vitamini zengini, besleyici badem, antioksidan, E vitamini içeren kakao ve antiseptik, çatlamış cildi yumuşatan sandal ağacı yağı ile cildinize nem verir, deriye yapışmış kiri kaldırır, böylece yumuşak, taze, sağlıklı bir cilt elde edersiniz."

demiş Lush, ben bu kadar resmi olamayacağım kendisini tarif ederken, son derece samimi ve amatörce yazacağım. :)

Aşığım! Tek bir kelime kullanmam gerekseydi yorumlarken bu kesinlikle; "aşk" olurdu. 20'den fazla sayıdaki banyo temizlik ve bakım ürünümün liderliğini yapıyor, hatta onları hizaya getiriyor, adam ediyor. :)) Hiçbirine ihtiyacım olmadığını defalarca kanıtladı, hala daha kanıtlamaya devam ediyor.

Onunla banyo seansları keyfe dönüştü, tavsiyemle alıp pişman olan hiçbir arkadaşım olmadı. :) Hatta bana kızıyorlar "bizi buna sen alıştırdın" diye... :))

Kokusuna, verdiği temizlik ve neme bayılıyorum! Kokusu; sütlü tahıl gibi, mısır gevreği gibi, ekmek gibi, yumuşacık, berrak, kalıcı... Harika! İçindeki badem kabuklarıyla peeling yapıyor, ölü deri namına ne varsa söküp atıyor. Kan dolaşımını hızlandırıyor, selülitlere doğrudan etki ediyor. Ve o güçlü peeling etkisine rağmen neme doyuruyor. Her seferinde cildimdeki "losyonlu" hisse şaşırıp önünde saygıyla eğiliyorum!

Ben tarif edildiği şekliyle, suyla ıslattığım cildime sürüp ardından elimle dairesel hareketlerle bir güzel masaj yapıyorum ve hafifçe durulanıp çıkıyorum ve sonrasında havluyla sadece bastırarak (sürüklemeden) kurulanıyorum.

Haftada 1 kullanıyorum ben, her ay muhakkak yenisini alıyorum. :) Ahh keşke indirim, kampanya vs. olsa da stok yapsam!!!

Ücretine değiyor mu derseniz, evet kesinlikle değiyor ama boyutunu biraz daha büyütseler de bu kadar çabuk bitmese ne iyi olur... :)

Sevgiler...

3 Yorum:

audrey dedi ki...

o kadar güzel anlatmışsın ki denemek istedim direk..

Kozmetik Deneyimleri dedi ki...

kanıma giriliyor böyle yazılarla sonra eşim ne harcadık ki anlamadım diyor falan :D

hazine kutusu dedi ki...

audrey; canım denemeni öneririm. Herkes en azından bir kere denemeli... :)

Kozmetik Deneyimleri; canım keşke indirim falan olsa da ucuz ucuz alsak, toplasak... :(

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!