Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: ♥ Lush American Cream Saç Kremi ♥

15 Mayıs 2013 Çarşamba

♥ Lush American Cream Saç Kremi ♥

Merhaba...

Günün 2. Lush yazısıyla karşınızdayım. :) American Cream saç kremi... American Cream'i yaklaşık olarak 3-4 aydır kullanıyorum. Öncelikle hayatımda kullandığım en güzel kokan saç kremi olduğunu söylemem lazım. Daha önce burada bahsettiğim, ömürlük parfümüm Lolita Lempicka L'yle birebir aynı kokuya sahip! Hatta bazen burnuma gelen hangisinin kokusu, karıştırıyorum... :) Vanilyalı, şekerli, çok çok güzel bir kokusu var (her ikisinin de)...

Saçlarınız kalın telli ve zor taranan cinstense, bu krem tam size göre! Benim saçlarım da gür ve kalın tellidir ama karışma problemi fazla yaşamam, sadece bazen çok sert hissettiğim için saç kremlerine ihtiyaç duyuyorum. American Cream de bu ihtiyacımı en iyi karşılayan saç kremi oldu, bu 3-4 aylık zaman diliminde...

Saçların yumuşacık ve parlak bir hal almasını sağlıyor. Kesinlikle çok çok başarılı, bu iş için biçilmiş kaftan... Saçlarındaki sertlikten yakınanlar benim ne demek istediğimi çok iyi anlayacaklardır, bu sertlik zamanla maalesef kırılmalara yol açıyor. :/ Düzenli kullanımda zaman içerisinde bu sorunu tamamen ortadan kaldırmasa da hiç değilse yola getiriyor saçları, yumuşatıyor ve kırık görünümünü en aza indiriyor.

Bakımlı, parlak, yumuşak ve mis kokulu saçlara kavuşmak isteyenlere tavsiye ederim.

Peki sizin bayılarak kullandığınız bir saç kremi var mı?

Sevgiler...

2 Yorum:

Bedia Cingöz dedi ki...

şu anda cw nin saç kremini kullanıyorum ama bitince lushdan alıcam saç kremimi keza katı şampuanıyla mesuduz :) bu da aklımda olsun ;)

hazine kutusu dedi ki...

Katı şampuanlarını çok merak ediyorum. Kokusu bana hitap eden birini alıp denemeyi istiyorum.

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!