Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: Lush Soft Coeur (The Honeymooner) Masaj Kremi

24 Mart 2013 Pazar

Lush Soft Coeur (The Honeymooner) Masaj Kremi

Merhaba...

Bugün çok severek kullandığım bir Lush ürününden, Soft Coeur (The Honeymooner) masaj kreminden söz etmek istiyorum...Öncelike itiraf edeyim; ben kendisini sadece kokusu ve bu tatlı şekli için aldım. :) Kalbin içindeki çikolata bu arada, çıldırır insan! :))

Ama sonrasında kullandıkça, "ne iyi yapmışım almakla" dedim. Çok sevdim, tekrar tekrar alacağım bir ürün haline geldi.

Açıkçası vücuduma losyondan başka hiçbir şey sürmüyordum, yağlı his istemiyordum. Ama son 2 - 3 yıldır body butter, vücut yağı vb. ürünlere yöneldim. Çünkü daha yüksek neme ihtiyacım olduğunu düşünüyorum.

Lush'ın masaj barları da bu nedenle tercih nedenim oldu. Birkaç çeşidi daha var elimde, onları da daha sonra yazacağım inşallah...

Soft Coeur (The Honeymooner), cidden çok güzel nemlendiren bir krem, krem haline getirilmiş yağ desem daha doğru olur... Yumuşacık bir cilt elde etmemi ve bu yumuşaklığı 2 - 3 gün kadar muhafaza etmemi sağlıyor.

Kokusu; çikolata, bal ve portakal karışımı, çok yoğun ve bence harika! :) Herkes dayanamayabilir, biraz ağır bulunabilir. Ben kesinlikle çok seviyorum. :) Öyle buram buram ki, odalardan taşıyor kokusu! Kokulu mumlar bile bu kadar etkili koku yaymıyorlardır emin olun... ;)

Boyutu 30 gr. Biraz küçük aslında ama konsantre bir ürün olduğu için en az 3 - 4 ay kullanılabilir... 

Son olarak Lush'ın birçok ürününde olduğu gibi bunda da bir tehlike var. "Gıda maddesi değildir" ibaresiyle güvenilir ve çocuklardan uzak bir yerde saklanması lazım, yoksa başınıza iş açılabilir... :)

Fiyatı; 22 TL.

Sevgiler...

1 Yorum:

onorr dedi ki...

Çok merak ettim şimdi, ben de deneyeyim :)

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!