Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: İLİ (İyi Lisanslı İşler) Çocuklar İçin Güvenli Kozmetik

18 Eylül 2012 Salı

İLİ (İyi Lisanslı İşler) Çocuklar İçin Güvenli Kozmetik

Merhaba...

Bugün Puente İletişim'den sevgili Elif hanım vasıtasıyla elime ulaşan İLİ (İyi Lisanslı İşler) ürünlerinden ve benim daha önce Ahmet Maranki'nin tavsiyesiyle aldığım ve severek kullandığım, tanıtım için gönderilen paketten çıkan Bambum bıçaklardan söz etmek istiyorum.


Öncelikle basın ürünü olarak gelen ürünler içinde beni en heyecanlandıranlar; doğal ve piyasadaki benzerlerinden ayrılan, daha özgün, daha doğa ve tüketici dostu olanlar...

İLİ ürünleri; çocukların ve ebeveynlerin beklentileri doğrultusunda, parfüm, deodorant, vücut spreyi, dudak koruyucu, göz farı ve oje gibi kozmetik ürünleri, içerik yönünden olabildiğince temiz tutularak aynı zamanda yaş gurubunun da zevkleri ön plana alınarak hazırlanıyor...Bana tanıtım için gönderilen ürünler;

Far paleti, tam küçük cadıların seveceği renkler düşünülerek oluşturulmuş, ben bile sevdim. :)
Deodorant ve parfümü denemedim, küçük kuzenime denettireceğim (o da küçük bir cadı çünkü)... :)

İLİ ürünleri seçkin oyuncakçılarda ve zincir marketlerde bulunuyor, eğer yakınınızda satılan bir dükkan görürseniz deneyebilirsiniz. :)


İLİ ürünleriyle aynı paketten çıkan Bambum bıçak da aşağıda;


Bambum bıçaklar hakkında bilmeniz gerekenler;

Bunlar da benim Bambum cicilerim, aylaaar aylar önce Westwing'ten aldığım;
Paketten ayrıca ürünler hakkında bilgi içeren 2 CD çıktı, daha detaylı incelemelerde bulunmak üzere açıp bakacağım. :)

Umuyorum çocukları için güvenilir ürünler arayan anneler (belki de babalar:) için olumlu yönlendirmelerde bulunabilmişimdir, eğer öyleyse çok sevinirim. :)

Sevgiler...

2 Yorum:

Kozmetik Deneyimleri dedi ki...

ne güzel bir yazı olmus eline saglık
bambum bıcaklardan ben de istiyorum ama keskinliklerinden emin olamıyorum keserken ezermiş gibi geliyor

hazine kutusu dedi ki...

Canım, ben çok sıkıntı yaşamıyorum. Aslında yaşadığımı sıkıntı etmiyorum desem daha doğru olur. :) Yani muntazam dilimler beklememek lazım böyle şeylerden, doğallığından bir şey kaybetmemesi adına Anadolu'da bir evde yaşıyormuş da tahta bıçaklarla domates dilimleyip sofraya koyuyormuş gibi tahayyül etmelisin. :) Modern değil yani, Nicer Dicer gibi kusursuz şekilde doğramaz, kesmez elbette... :)) Ama o domatesin eşi benzeri olmayan içeriğinin eksiksiz olarak vücuduna girdiğinden de şüphen olmasın. :)

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!