Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: Barielle Salatalık Özlü Rahatlatıcı Ayak Kremi

15 Eylül 2012 Cumartesi

Barielle Salatalık Özlü Rahatlatıcı Ayak Kremi

Uzun bir aradan sonra herkese kocaman bir merhabaaa! :)

Bu uzun aradan ötürü üzgün olduğumu belirtmek isterim. Sebep olarak birçok şey var ama en çok sanırım dedemin rahatsızlığı, tatil ve bazı değişiklikleri gösterebilirim. Ama şimdi buradayım, her şeyi halledemedim belki ama hayat devam ediyor diyerek bugün tanıtmak istediğim ürüne geçmek istiyorum. :)

Bu ürün elime yazın başında ulaştı ama ancak şimdi yorumlanma fırsatı buldu. :) Gerçi çok da iyi oldu, denemek için çok müsait bir dönemdeydim...Yaz boyunca ailemle birlikte her gün kullandık diyebilirim. Yazın ayaklarıma en iyi gelen krem bu oldu. Bir kere ben yazın losyon, krem vs. kullanamayanlar sınıfına dahilim, bunu belirteyim... Günlük bakım rutinime bile güç bela sadık kalabildim. :) Kimi zaman ucu ucuna, kimi zaman (nadiren de olsa) boşvererek bu yazı da geçirmiş oldum. :) Ama bu kreme tozdan, topraktan, kireçli sudan sürekli derisi kalınlaşan ve çatlayan ayaklarıma günlük ve olabildiğince pratik tam da istediğim gibi bakım yaptığı için minnet duyuyorum. :)

Kokusu salatalık gibi, çok daha farklı bir kokuyla karşılaşmayacağınızdan emin olun... :) Sevmeyenler olacaktır kokusunu ama benim gibi salatalık kokusunu ferah bulanlar sıkıntı yaşamayacaktır.

Yapısı çok güzel, inanılmaz hızlı emiliyor, sürer sürmez dağıtıp yedirmeniz lazım... Ben tek bir ayağıma kullanacağım miktarda değil de ayağımın belli bölgeleri için ayrı ayrı krem uygulayarak emilme hızının olumsuz olabileceği durumlardan kurtulmuş oluyorum. Bunu şunun için söyledim; uzmanlar ayak kremlerini çeşitli masaj teknikleriyle uygulamamız gerektiğinden söz ediyorlar, ben bu masaj olayına fazlaca takık olduğumdan, dakikalar süren masajlarımla bu kremin pratikliği biraz çakışıyor. :) Ama hızlı emilmesi olayına pratik uygulamalar seven, yorgun ayaklarına çare arayanlar bayılacaktır. Şişmiş ve yorgun ayakları rahatlatıyor, günlük rutininize eklerseniz ayaklarınızla ilgili şikayetleriniz azalacaktır. 

Akşam yatmadan önce güzelce (hatta maske gibi tabaka halinde) sürdüğümde sabah çok yumuşak bir ayak yüzeyiyle karşılaşıyorum. Bu ayrıca benim kışın ayak üşümelerine karşı geliştirdiğim bir yöntem, patenti bana ait...  :)) Deneyin muhakkak, ayaklarınızın daha az üşüdüğünü göreceksiniz. Yalnızca bu krem için söylemiyorum, herhangi bir kremle de yapabilirsiniz.

Tedavi gerektiren, devamlılık gösteren ya da belirli aralıklarda tekrar eden ağrı, yanma, batma ve çatlak/yarık/yaralar vs. sağlık sorunu olarak görülen vakalarda etkisi olamayacağını, bunun için doktora başvurulması gerektiğini hatırlatmak isterim.İçeriği de bu şekilde;


Devasa boyutları sebebiyle verdiğiniz her kuruşu hakeden bu kremi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Sevgiler...

..........

Bilgi almak ve inceleme yapmak için; http://www.barielle.com.tr/ adresine uğrayabilirsiniz.

Bayilik bilgileri için; buraya tıklayabilirsiniz. 
Etkinlik bilgileri için; buraya tıklayabilirsiniz.

*Basın ürünüdür.

0 Yorum:

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!