Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: Lila Kutu Temmuz 2012

17 Temmuz 2012 Salı

Lila Kutu Temmuz 2012

Merhaba...

Son Lila Kutum dün itibariyle elime geçti. Son dedim çünkü aboneliğimi dondurdum. Hem tatile çıkacağımdan, hem yaz aylarında bu sıcaklarda gönderilen ürünler çok kötü sıcağı yiyor, mahvoluyor, bu sebeplerle bir süreliğine yeni kutu göremeyeceksiniz... :)


Tıpkı bu ay gönderilen Chris Farrell ruj gibi... Bu ruj hakkında bazı yorumlarım olmuştu Twitter'dan, takip edenler okumuştur... Ücreti aşağıda görebileceğiniz gibi korkunç bir rakam (73 TL) bu ruja göre! Ben bir Guerlain ruja bunun 2 katını bile verebilen bir insanım ama bu ruja 25 TL'den fazla vermem, verilmez yani, vebaldir... Asla haketmiyor! Gerçi yurt dışı fiyatı eminim bunun üçte biridir, belki o kadar bile değil... Ne ambalajı bir şeye benziyor, ne yapısı, kokusu (leblebiye benziyor)... Bize gönderilen renkten bahsetmek dahi istemiyorum! Rengi yok, yalnızca simden oluşuyor... Bu özensizlikle zemzem suyundan içeriği olsa dönüp bakılacak gibi değil. Zaten sıcaktan erimiş halde buldum kendisini, üstelik kırıktı! Yani çok büyük hayal kırıklığı!

Diğer ürünler de kutudaki gibi, Clarins vücut losyonunun boyutuna ise cidden sevindim. Normal boyutunun yarısı yollanmış. Deneyip sonuç alabilmek için çok çok yeterli bir miktar...

Her neyse, durum bu... Ruj haricinde kutu iyiydi bu ay, ruju çok yerden yere vurdum ama acayip sinir etti beni... Deneme fırsatı bulduğum için mutluyum ama, orası ayrı mesele... :)

Görüşmek üzere, sevgiler...

8 Yorum:

Adsız dedi ki...

Ama rujun fiyatida cidden cok abartiliymis :/

Diger ürünler güzel görünüyor. Güle güle kullan:)

Sevgiler
DyG`STyLe

Sevil Aslan dedi ki...

canım güle güle kullan ürünlerini..

Adsız dedi ki...

Rujun Almanya fiyatı 9.90 Euro'ymuş. Ben bir kere alıp beğenmedim.Bizim firmalar bu işi pek beceremedi bence.Ama bu ayın kutusu güzelmiş,sadece Clarins için bile alınabilir.Güle güle kullan :)

Rimelli Kız dedi ki...

Bu ay çoğu kişinin son kutusuydu , özellikle bu kutudan sonra :S

Güle güle kullan canım , sevgilerle ..

hazine kutusu dedi ki...

Çok teşekkür ederim arkadaşlar.. :)

audrey dedi ki...

sana ne renk ruj geldi? benimki böyle çok açık bir sarı-kahve.. dudak bazı olarak kullanacağım ama fiyatı hakikaten çok fazla..dediğin gibi dior veya chanel falan olsa neyse..

hazine kutusu dedi ki...

Rengi yok ki benimkinin, simleri var nude ötesi bir renk... :)

KeLeBeK dedi ki...

Bi Clarins güzel sadece. Benden o markadan hiçbir ürün çıkmadı. Almanyadan yetişmemiş yeterli miktarda bi göz kalemi koymuşlar insanın gözü çıkar...

gizemizmirli.blogspot.com

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!