Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: Zidaya.com Alışverişi

5 Haziran 2012 Salı

Zidaya.com Alışverişi

Merhaba...

Zidaya.com'un üye olan herkese verdiği ve iki seferde 25'er TL olmak üzere 50 TL üzeri alışverişlerde 50 TL indirim çekini değerlendirerek 2 parça halinde kendime bu güzel şeyleri aldım. Lolita Lempicka benim markam zaten, bütün parfümlerini beğeniyorum. Aldığım 30'ar ml.'lik bu 2 parfüm çok tarzım olmasa da koleskiyonumda bulunması için aldığımdan dolayı canım çok istediği zamanlarda kullanacağım, keyiflik... :)

Daha sonra notaları, kalıcılıkları vs. hakkında birer yazı hazırlayabilirim.

Sevgiler...

6 Yorum:

kybeleninrenkleri dedi ki...

İkisini de kullanıyorum. İkisine de bayılıyorum, ayrıca bir de Lolita L var onu da çok seviyorum. Sanırım bütün Lolitaları seviyorum ben :)) Güle güle kullan canım..

Şişeleri çok şirin :))

hazine kutusu dedi ki...

L zaten benim ömürlük parfümüm, yazısını bile yazmıştım... :) Trendyol'dan 80 ml'ini aldım geçenlerde losyonuyla birlikte, dur bak o alışverişin de yazısı geliyor... :)))

Adsız dedi ki...

Güzel günlerde kullan:)
Bu arada bende üye oldum o siteye ama hediye çekini kullanmak için 50tl üzeri alışveriş mi yapmamız gerek?

hazine kutusu dedi ki...

Teşekkür ederim. :)

Evet, bu şekilde bir şart var. 50 TL üzerine 25 TL indirim oluyor, 2 parça şeklinde kullanıyorsun...

Adsız dedi ki...

Çok güzel olmuş :)
Ben de üye oldum, hatta siparişimi bile verdim. Dün verdiğim siapriş bugün elimdeydi ellerinize sağlık ilk defa bloga girip alışveriş sitesi öğrenerek çıktım :))

Glow Twist dedi ki...

Ben de Si Lolita'yı kullandım bir kere, hatta şişesi öyle güzel ki atmaya kıyamadım,tüm LL parfümleri aynı Thierry Mugler parfümleri gibi ikonik,aşılmadık ve çok çekici oluyorlar,30 ml lik boyları da çok ulaşılır fiyatlarda,süper alınası parfümler,sen de yeni cicilerini güzel günlerde kullan,görüşmek üzere,Başak...

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!