Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: GNC Alışverişi

7 Haziran 2012 Perşembe

GNC Alışverişi

Merhaba...

Bugün GNC'ye çok faydasını gördüğüm Beta Carotene 6 kapsülümü yenilemek için gittim (yazısı için tıklayın). Reviva'nın makeup primer diye dünya harikası bir ürünü var, daha önce kullanmıştım. Onu da alayım diye düşündüm ama kalmadığı için yetkilinin tavsiyesi üzerine aloe vera jel aldım. Ne zamandır almayı düşünüyordum ama içerik listesindeki bazı maddeler yüzünden çekiniyordum. Yetkili, içeriğindeki parabenlerin bitkisel olduğunu söyleyince ürün hakkındaki şüphelerim zayıfladı ve denemek için bir tane edindim.

Yanında bir de hem dudaklarda ve hem gözlerde kullanılabilen e vitaminli stickten aldım. Güneş koruma faktörü var, o nedenle göz çevremde kullanmayı düşünüyorum.

Gold kart haftasının son günüydü, hepsini %20 indirimle aldım. Güzel oldu... :)Sevgiler...

5 Yorum:

Adsız dedi ki...

o stiği bende kullandım,göz cevremde yanma yaptı ama benim gözlerim çok hassastır sanırım o yüzden,dudaklarıma ve cevresindeki kırışıklıklara da uyguluyodum,pek bi etkisini göremedim ama işte sırf krem sürmeye erindiğimden pratik geliyodu.senin yorumlarını merakla bekliyorum ve özellikle aloe veranın da:))

hazine kutusu dedi ki...

Stickten ben de büyük şeyler beklemiyorum, güneş koruma faktörü için aldım. :)

Aloe vera jeli deneyip yakında yorumlayacağım. :)

Kozmetik Deneyimleri dedi ki...

gülegüle kullan canım aloe vera jelini makyaj bazı niyetine mi aldın?

Kozmetik Deneyimleri dedi ki...

makyaj bazı olarak iyi iş çıkardığını duydum da o yüzden soruyorum ben de deneyeceğim sanırım :)

hazine kutusu dedi ki...

Evet canım, baz olarak kullanmak için aldım, yetkili de iyi olduğunu söyledi. Zaten nemlendirme için alınmaz, çok yetersiz ama makyaj için kesinlikle çok iyi bir baz...

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!