Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: Cerrahoğlu Eczanesi Alışverişi

5 Haziran 2012 Salı

Cerrahoğlu Eczanesi Alışverişi

Merhaba...

Geçenlerde Cerrahoğlu Eczanesi'nden Physicians Formula'nın toz pudrasını ve renkli nemlendiricisini aldım. Yurtdışında 10-15 dolara satılan renkli nemlendiriciye resmen %10 indirimle birlikte 46 TL verdim, kamera şakası gibi! :) Hadi 30 olsun da bu nedir yani? :) Eczanenin elbette kabahati yok bu durumda, markanın Türkiye distribütörü belirliyor bu fiyatları... Ecocert sertifikası olduğundan tav oldum ben, siz almadan önce uzun uzun düşünün! Bu kadar büyütmem verdiğim paraya acımamdan kaynaklanmıyor sadece, Amerika fiyatıyla aramızdaki uçuruma üzüldüm en çok... Vergiler vs.ler işin içine girse de rakamların bu kadar uçuk olmaması lazım!

Kargo ücretsiz ve cidden çok hızlılar ama değerinin çooook üstünde para verip satın aldığım bu 2 ürünün yanında en ufak bir tester yollanmamasına da çok üzüldüm. :) Ben normalde Onlineeczanem.com'u tercih ediyorum ama sitelerinde renkli nemlendiriciden olmadığı için Cerrahoğlu'na geçiş yaptım. Bir daha alışveriş yapar mıyım, emin değilim...


Ürünleri zaman içerisinde yorumlayacağım...

Sevgiler...

7 Yorum:

pembe fiyonk dedi ki...

bende o iki eczaneyi kullanıyorum.güle güle kullan canım

Artemis-Tanrica dedi ki...

Yorumlarını merakla beklıyorum canım .) Güle güle kullan .)

lâl dedi ki...

bu ürünleri bende çok merak etmekle beraber henüz bir karara varamadım alıp almamak için. ürünler için yorumunu merakla bekliyorum.

OnlineEczanem dedi ki...

http://www.onlineeczanem.com/catinfo.asp?src=&Submit=Ara&cid=&brw=0&mrk=381

Makyajlı Haller dedi ki...

Renkli nemlendiricisini çok merak ediyorum. Umarım yorumların hemen gelir :)

http://makyajlihaller.blogspot.com/

Selen dedi ki...

ürünleri denediniz mi nasıllar

hazine kutusu dedi ki...

enedim, uzun zamandır da kullanıyorum ama şu tembelliği atamadım ki üstümden yorumlayayım... :( Ama genel bir yorum yapmak gerekirse ikisini de sevdim, bilhassa renkli nemlendiriciye bayıldım... :)

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!