Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: Pastel'den Çikolata-Kahve Kokulu Ojem! :)

24 Mayıs 2012 Perşembe

Pastel'den Çikolata-Kahve Kokulu Ojem! :)

Merhaba...

Yaz koleksiyonunu denemem için Pastel'den bu cici hediyeyi aldım bugün... :) Çok teşekkür ediyorum!

Geçenlerde Twitter'da çikolata-kahve birlikteliğine nasıl bayıldığımı yazmıştım, Pastel anladığım o ki bu minik ayrıntıya dikkat ederek bana çikolata-kahve renginden yollamış... :) Çok şaşırdım ve çok da sevindim tabi... :)


Koyu sütlü kahve diyebileceğimiz, içinde buz rengi (yoğun ama dikkat çekmeden asıl rengi yumuşatan) simler barındıran ve muhteşem bir çikolata-kahve kokusuna sahip bir renk! :) Gündüz saat 4-5 gibi sürdüğüm ojeden hâlâ kokular alabiliyorum ve bunun birkaç gün daha bu şekilde devam edeceğini düşünüyorum...2 katta tam rengini veriyor ve çabuk kuruyor. Kuruması için çok beklemedim, elimi kolumu çok sallamadım diyebilirim. :)) Oje sevmeyen bana bile bu güzel hisleri yaşattıysa oje delilerine neler yapar bilemiyorum... :)

Bu ojelerin tanesi; 2,45 TL'den satışa çıktı. Hepsi mi böyle bilemiyorum, bana gönderilen numune 5 ml. boyutlarında...

Tırnak kenarlarımdaki görüntü için kusura bakmayın, dedim ya; oje kullanmayan bir insanım ben... :)


Paketimden bi'de 3 adet Pastel parfüm numunesi çıktı. En baştaki Super Star'ın rengi mor ama fotoğraf makinem onu nedense ısrarla mavi gibi çıkardı... Ben Super Star'ı beğendim, içinde vanilya olmasından mıdır nedir artık..? :)) Diğerleri ne yazık ki tarzım olmayan kokular...


Ayrıca aşağıdaki kartı da iliştirmişler, benden deneyimimi paylaşmamı istemişler ama zaten bu not olmasaydı da ben bu harika şeyi paylaşırdım (her ne kadar hiç oje yazısı yazmamış olsam da)... O derece sevdim diyebilirim. :) Diğer renklerini birer adet elimde bulunsun diye muhakkak alacağım... :)Pastel'e tekrar teşekkür etmeyi isterim, beni bu şeker ojeyle tanıştırdığı için! :)

Ulaşabileceğiniz adresler ise şunlar:

www.pastelcosmetics.com
www.facebook.com/pastelcosmetics
www.twitter.com/pastelcosmetics

Gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. :)

Sevgiler...

2 Yorum:

BuseYavuz dedi ki...

ben aralarından en çok çikolata-kaveyi merak ediyordum çünkü kahve delisiyim :) ama keşke simler olmasaymış içinde :( güle güle kullan, sevgiler :)

Emily dedi ki...

gratise de geldi bunlardan, ailecek bayıldık biz :)
şişelerin ojinalleri de minik. bebek oje diyorum ben onlara :))
naneyi sevdiğimden mi yoksa renginden mi bilmiyorum ama en çok naneliye bayıldım. Greyfurt ve adını hatırlayamadığım altın simlisi de çok şık, hem görüntü hem koku olarak :)

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!