Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: COSMED Vanilyalı Nem Maskesi Mucizesi!

18 Mayıs 2012 Cuma

COSMED Vanilyalı Nem Maskesi Mucizesi!

Merhaba...

1 ay kadar önce COSMED'den çok güzel bir hediye paketi geldiğini duyurmuştum blogta, hatırlarsınız, hatırlamadıysanız tıklayıp bakabilirsiniz.

O paketten çıkan ve benim bayıldığım bu nem maskesini haftada en az 1 kez olmak üzere (bazen 2 kez) düzenli olarak kullanıyorum. Sanırım artık sağlıklı bir değerlendirme yapacak kadar bilgi sahibiyim hakkında... :)İçinde 20 adet 5'er ml.lik minik paketler bulunuyor, çok hijyenik ve seyahatler için de pratik... Bir paketten neredeyse 2 seferlik ürün çıkıyor, bol bol kullanmak ve cildimizi neme doyurmak için ideal! :)Vanilya benim bayıldığım bir bitki, sırf içinde vanilya var diye aldığım parfüm, duş jeli, vücut losyonu vs. bir görseniz şoka girersiniz! :))

Nem maskesinin içeriğinde gerçek vanilya tanecikleri var, buram buram organik vanilya kokuyor! Ne bayıyor ne de silikleşiyor... Uygulamadan sonra da o kokuyu alabiliyorsunuz... Son derece keyifli bir maske deneyimi yaşatıyor! :)

Nem maskesinin önemini daha iyi kavradığımı düşünüyorum bunu kullandıktan sonra, "daha önce neden kullanmamışım" dedirtiyor insana... Nasıl gerekliymiş oysa!Maskeyi 15 dakika yüzümde beklettikten sonra ılık suyla duruluyorum ve sonrasında neredeyse krem sürmeye gerek kalmayacak kadar yumuşak bir cilde kavuşuyorum. :) Ben tedbiri elden bırakmayıp tabiki krem sürüyorum, temizleyici ve maskeden sonra krem kullanmak çok önemli!

İçinde paraben ve alerjen bulunmuyor, COSMED ürünlerinin hepsi zararlı içeriklerden arındırılmış... Güvenle kullanacağınız bir marka, hassas ciltlerin de herhangi bir sorun yaşayacağını zannetmiyorum.

Şiddetle tavsiye ediyorum. :)

COSMED'e; www.cosmed.com.tr, https://twitter.com/#!/COSMEDTurkiye ve http://www.facebook.com/COSMEDTurkiye adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Sevgiler...

6 Yorum:

EZGİ dedi ki...

Çok güzelmiş kuru ciltler için biçilmiş kaftan sanırım :) Benim de çok ihtiyacım var bunaa :) Eczanelerde satılması da ürüne güvenimi sağlamlaştırdı :) Güle güle kullan :)

hazine kutusu dedi ki...

Muhakkak dene, ben bundan sonra maske namına başka bi'şey kullanmayı düşünmüyorum! :)

guzelliknehri dedi ki...

Cosmed resmen atağa geçmiş =) yapısı çok güzel görünüyor. ben de lila kutudan ve vanilya clubdan çıkan ürünleri deniyorum ama etkisini daha geç gösteren ürünler

hazine kutusu dedi ki...

Bu maske kesinlikle anında etki gösteriyor... :)

onorr dedi ki...

Ben de vanilya aşığıyıım! Tekli paketlerde olması çok güzel düşünülmüş bu maskenin bence de, seyahat için ideal görünüyor güle güle kullan :)

hazine kutusu dedi ki...

Onurcum, ciddi manada memnun kaldım ben! Kışın özellikle nemsiz kalan ciltlere ilaç gibi gelecek...

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!