Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: Cosmed Tüy Azaltıcı Serum

1 Mayıs 2012 Salı

Cosmed Tüy Azaltıcı Serum
TÜY AZALTICI BAKIM ÜRÜNLERİ


İstenmeyen tüyler… Yıllardır onlara karşı kıyasıya bir mücadele veriyoruz; ama henüz kazanan olmadı değil mi? Cosmed Tüy Azaltıcı Bakım serisi tüylerimizi azaltarak ve yapılarını zayıflatarak bizleri mutlu edecek çözümler sunuyor. Yapmanız gereken tek şey tüylerinizi istediğiniz her hangi bir yöntemle aldıktan sonra o bölgeye Cosmed Tüy Azaltıcı Serum uygulamak. İlk 3 gün yapacağımız serum uygulamasından sonra Cosmed Tüy Azaltıcı Vücut Losyonu ya da Cosmed Tüy Azaltıcı Yüz Kremi’ni uygulamaya başlıyorsunuz. Cosmed Tüy Azaltıcı bakım ürünleri düzenli kullandığınızda tüylerinizin zayıflamasına ve yoğunluklarının azalmasına yardımcı oluyor. Bu da tüylerinize harcadığımız zamanın kısalması anlamına geliyor. Ağda işlemini 20 günde bir değil de 40 günde bir yaptığınızı düşünün… Sizce de bu çok güzel bir haber değil mi?!


COSMED TÜY AZALTICI SERUM

İstenmeyen tüylerinize karşı verdiğiniz savaşı, COSMED Tüy Azaltıcı Serum'la kazanın.Epilasyon sonrasında ilk 3 gün boyunca kullanılan ürün, içeriğindeki bitkisel çift aktif madde CAPISLOW™ ve DEPILINE™ ile tüyleri kontrol altına alarak tüy büyüme sürecinin gecikmesine yardımcı olur. Tüy yoğunluğunun azalmasına ve tüy yapısının incelmesine katkıda bulunur. Özel formül cilt yapısına derinlemesine ve hızlı bir şekilde etki ederek ürünün etkinliğini arttırır.

Epilasyon sonrasında meydana gelen tahrişi azaltarak cildi yatıştırır. Antioksidan ve iltihap oluşumunu önleyici özelliğe sahiptir. Yüz ve genital bölgelere de uygulanabilir. Kıl tipi ve ten rengi ayırt etmeksizin kullanılabilir. Cilt ile uyumu dermatolojik olarak test edilmiştir. Renksiz, yapışkan olmayan yapısı, kapaklı tasarımı bir defada tüketmenizi gerektirmeyen tüp ambalajı ile tüylerle savaşınızda vazgeçilmez destekçiniz olacaklar.

Paraben içermez. Alkolsüzdür.
Ciltle uyumu dermatolojik olarak test edilmiştir.


Hacim: 10 ml x 5 adet
Fiyat: 45 TL
Basın Bülteni

0 Yorum:

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!