Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: BuyCosmo.com Alışveriş Deneyimi!

18 Mayıs 2012 Cuma

BuyCosmo.com Alışveriş Deneyimi!

Merhaba...

Yepyeni bir alışveriş sitesi olan BuyCosmo.com'dan geldi bu güzel hediyeler! Alışveriş sistemlerini ve hizmet anlayışlarını görüp denemem ve sizlerle paylaşmam için... :)

Önce gelen hediyeleri görelim, sonra site hakkında bilgilenelim ve ardından benim görüşlerime geçelim... :)Güvenilir Alışveriş

BuyCosmo, 2012 Yılında Cosmo Store Kozmetik ve Mağazacılık tarafından kurulmuştur. Türkiye'de ilk kez "özel alışveriş" ve "sürekli satış" sistemini bir arada sunan online kozmetik mağazadır. BuyCosmo.com, kozmetik sektöründe 33. senesine giren Cosmo Store'un sağladığı avantajlı fiyatlar ile, aynı gün kargo,mağaza satış uzmanlarından canlı destek, 50TL üzeri ücretsiz kargo gönderimi ve her pakette sunduğu sürpriz hediyeler ile benzersiz bir hizmet vermektedir.

Kargo,İade ve Müşteri Desteği

BuyCosmo'da yapılan 50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir. Saat 17.00'a kadar verilen siparişler(Pazar günü hariç) aynı gün,17.00'dan sonraki siparişler ertesi gün kargoya teslim edilir.Tüm ürünler stokludur,ürün temini için siparişiniz beklemez.İade işleminde kargo masrafları Buy Cosmo'ya aittir. BuyCosmo'dan satın aldığınız ürünleri, şeffaf koruma poşetini açmadan 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Müşteri destek hattımız, 09:00-19:00 saatleri arasında, ihtiyacınız olan desteği(marka/ürün), direkt olarak ilgili uzman satış danışmanı ile verir. BuyCosmo'ya info@buycosmo.com ve 444 30 82 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Çeşitlilik,Fırsatlar ve Sürprizler

Sürekli güncellenen ürün listeleri ve kampanyaları ile BuyCosmo'da, kozmetik sektöründeki dünya markalarına ugyun fiyatlar ile ulaşabilirsiniz.BuyCosmo'da tüm ürünlerde 3 taksit,100TL üzeri alışverişlerinizde 6 taksit imkanından faydalanabilirsiniz.İster "Kredi Kartı", ister "Havale" veya "PayPal",isterseniz de "Kapıda Ödeme" seçeneğiyle ödemenizi yapabilirsiniz. Size sunulan benzersiz alışveriş deneyimini, paketinizi açtığınızda karşılaşacağınız sürpriz hediyeler ile tecrübe etmeye devam edeceksiniz.
Öncelikle paketlemeden söz etmem gerekirse; çok güvenli! Kutunun içinde kocaman bir hava yastığı var gibiydi resmen... :)) Her bir ürün ayrı ayrı paketler içindeydi, taşımadan kaynaklanan sorunlarda iadenin sıkıntısız gerçekleşebilmesi için düşünülmüş, bence harika bir fikir! :) Suistimallere karşı güzel bir önlem ve tabiki müşterinin güvenini kazanmak için son derece doğru bir yol...

Ayrıca "sosyal medyanın uzanabildiği uçsuz bucaksız alan"ın farkında olmaları, Twitter ve Facebook'tan insanlarla iletişime geçmeleri de gerçekten işlerini ne kadar bilinçli yaptıklarını gösteriyor. Ben alışveriş yapmayı isteyeceğim bir site olarak BuyCosmo.com'u herkese tavsiye ederim.

Sevgiler...

0 Yorum:

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!