Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: Nuxe Nemlendirici Yatıştırıcı Ve Onarıcı Ayak Bakım Kremi

20 Nisan 2012 Cuma

Nuxe Nemlendirici Yatıştırıcı Ve Onarıcı Ayak Bakım Kremi

Merhaba...

Bu ayak kremini bin bir çeşit ayak kreminin içinden, düşüne taşına seçtim ve aldığım günden itibaren vazgeçilmezim oldu...


Şimdi "onca uygun fiyatlı seçenek varken neden bunu aldın?" diye soran olursa diye cevabımı hemen vereyim; öncelikle Nuxe kalitesini ve içeriğindeki yalnızca ölüme çare olamayacak harika bitkileri sebep olarak gösterebilirim. "Bu kadar para verip de kötülemeyecektin tabiki" demeyin ve firmanın krem hakkındaki açıklamasını okuyun lütfen;

Cilt bakımında doğallığa önem veren NUXE, “Rêve De Miel” serisine eklenen yeni ürünü bal özlü ayak kremi “Crème Pieds Ultra-Réconfortante” ile tüketicilerine keyfin yanında bakım da sunuyor. Formülündeki Akasya Balı, Susam, Pirinç Kepeği, Ekium ve Shea Butter ile kuru ve çok kuru ayakların nem dengesini düzenliyor, cildi yumuşatıp, rahatlatıyor.  
Ultra konfor sağlayan doğal içerikli ayak kremi, cildin lipit seviyesini düzenleyerek ilk kullanımdan itibaren ayakları rahatlatıyor. Nasırlı pürüzlü görünümü azaltırken, 24 saat boyunca cildi besliyor, cildin nem dengesini düzenliyor ve cilde esnekliğini geri kazandırıyor. 

Bilmiyorum siz ne düşünürsünüz ama benim için bir ayak kremine yüksek ücret ödemek için yeterince tatmin edici bir açıklama... :) 
Sürdükten sonra ayaklarım yumuşacık oluyor, çok ferah hissettiriyor... Genellikle yatmadan önce sürüyorum, geceleyin hücreler 8 kat daha hızlı yeniliyor kendini çünkü, gece bakımı bu yüzden çok önemli... Gündüz de güneş ışınlarından ve hava kirliliğinden korunmak lazım... Cilt bakımın en can alıcı noktaları bunlar, gerisi biraz zaman/emek istiyor ve aslında kendi içimizde gizli olan "her şey çok iyi olacak" düşüncesine yürekten inanmak...

Kokusunu herkes beğenmeyebilir. Bal kokuyor bildiğimiz, ama krem ayakla birleşip yayılmaya ve masajdan dolayı ısınmaya başladığında ilk etapta biraz tuhaf kokuyor ama daha sonra kendini toparlıyor ve balın güzel kokusunu duymaya başlıyorsunuz... :)

Yapısı yoğun, yaymak ve yedirmek biraz güç ama emilimi hızlı... İşlem tamamlandıktan sonra verdiği güzel his dışında hiç bir şey farkedilmiyor.

Boyutu 75 ml, uzun zamandır kullanmama rağmen sanki mini minnacık kullanmışım gibi dolu duruyor. Ambalajı çok kaliteli, sapasağlam, diğer tüplere hiç benzemiyor.

Şuan Onlineeczanem.com'da %20 indirimli satılıyor.

Ben çok çok memnunum, tavsiye ederim.

Sevgiler...

2 Yorum:

Kozmetik Deneyimleri dedi ki...

hakket cokmuş yaf fiyatı :)ama 3 4 tane işe yaramaz ayak kremi alıp beğenmeyince bu parayı zaten vermiş karşılıgını da alamamış oluyorsun.
deneyebilirim sandeletler de çıkar yakında topuklara iyi bakmak lazım :)

hazine kutusu dedi ki...

Aynı görüşteyim canım, hem boyut olarak da dengi ve benzeri ürünlerden daha büyük...

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!