Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: L İ L A K U T U Nisan 2012

16 Nisan 2012 Pazartesi

L İ L A K U T U Nisan 2012

Merhaba...

Kendisi benim ilk Lila Kutu'm olur, güzel bir Nisan gününde tanıştık, mutluyuz... :)Muhtemelen bir çoğu için detaylı yorum yapacağım ama şimdilik, ilk izlenimlerimle bir değerlendirme yapmam gerekirse;

Palmers'in losyonlarını Gratis'lerde görürdüm, bir şey beni hep uzak tutardı, aldırmazdı, oysa ucuz da bir şey... Alır alır yerine koyardım... Ahh benim güzel 6. hissim, seni seviyorum... :) LK'dan bu deneme boylar çıkmasaydı belki de 20 - 25 TL çöpe gidecekti... Öyle kötü bir kokusu var ki, kardeşlerim "o kadar da değil, abartma" diyorlar ama ben cidden nefret ettim kokusundan, attım zaten çöpte şuan... :)

Activin T form içeceği, gündüz saat 2 - 3 gibi içtim Cut versiyonunu... Akşam saatlerinden beri mide ve bağırsaklarımdaki hareketliliğin sebebini şuan bu satırları yazarken farkediyorum sevgili takipçilerim... :D Daha yorum yapmıyorum bu konuda, tamam, tıp!  :P :)))

Neostrata yüz temizleyici, hemen kullandım. Ufacık tek kullanımlık bir numuneyle ne gibi bir yorum yapılabilir bilemiyorum alelade bir temizleyici şuan benim için... 85 TL'ye satılıyorsa elbette bir sebebi vardır ama bunu da ancak uzun süreli kullanımda anlayabiliriz, değil mi? :)

Dermosilver gümüş iyonlu sabun, ilgi çekici geldi. Kullanmak için sabırsızlanıyorum. :)

Petal Fresh şampuan, içeriğinde silikon ve daha birçok zararlı madde yok, olabildiğince temiz bir içeriğe sahip... Tahminimce sertleştirecek saçlarımı ama silikonun verdiği o suni yumuşaklığa tercih ederim bunu, hem de binlerce kez...

Dermosilver gümüş iyonlu duj jeli, merak ediyorum, en kısa sürede deneyeceğim.

Inglot oje, denedim ve bayıldım! :) Tek katta harikalar yaratmıyor belki ama ikinci katta muhteşem bir renk halini alıyor. Zararlı maddeler içermiyor Inglot'un diğer birçok ürünü gibi... Zaten tek başına kendisi LK'nın abonelik ücretine bedel... :)

Bioderma güneş koruyucu, akışkan formunu beğendim, bu yaz kendisiyle yaz aşkı yaşayabiliriz gibime geliyor. :)

Neostrata SPF 15 günlük krem, yaz için uygun gibi, yağlı bir his vermedi ama o fiyata değer mi bilemiyorum...

Bioderma Sensibio H2O temizleyici, benim cici temizleyicim kendisi, hatta yazısı bile mevcut... Minicik, 20 ml. tam çantaya atmalık... :)

Ve Ardell şerit kirpik, ilk defa bir takma kirpiği zorlanmadan takabildim. :) Biraz yapay bulduğumu söylemem gerekiyor, yani takma kirpik pek benlik bir şey değil... :)

İşte hepsi böyle... :) Kısaca ben Nisan kutusundan çok memnun kaldım.

Sevgiler...

4 Yorum:

Parisien dedi ki...

Güle güle kullann :) ben de hala kavuşamadım kutuma kavuştuğumda hemen yazısını yazıcam beklerim bloguma :)
alisverisvedigerleri.blogspot.com :)

ÖziBio dedi ki...

ojen ne renk tatlım merak ettim :)

hazine kutusu dedi ki...

974 numara canım, haki toprak tonlarında... :)

Makyaj Cadısı dedi ki...

Birebir aynı içeriği göndemişler bana da; güle güle kullan.

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!