Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: Cosmed'in Mutluluk Verici Hediyesi :)

12 Nisan 2012 Perşembe

Cosmed'in Mutluluk Verici Hediyesi :)

Merhaba...

Şuan çok çok mutluyum, çünkü yaklaşık 1 saat önce elime içi Cosmed ürünleriyle dolu ve tamamen kişiselleştirilmiş bir kutu geçti. :) Kişiselleştirilmiş dedim, zira bugüne dek yollanan bütün numunelerden farklı olarak "bloguma özel" bir kurabiye ve el yazısıyla çok şirin bir not da eklenmiş içerisine... :) Çok fazla konuşmadan resimlere geçmek istiyorum ama daha önce Cosmed'e, Pazarlama Müdürü Deren Öztürk ve Ürün Sorumlusu Ayşegül Adıgüzel'e, son olarak unutmadan PR sorumlusu Jessie hanıma ve Cookie Store'dan sevgili Esra'ya çok teşekkür ediyorum. :)


Kutuya bayıldım; rengine, özel kaplama yüzeyine ve kocamanlığına... :) Çok şık, çok özenli...


Kutuyu açtığımda karşılaştığım manzaraya şok olmuş gözlerle baktım (gerçi kocaman bir kutunun içinden tabiki bir sürü şey çıkacaktı ama yine de çok şaşırdım) ... :) O gördüğünüz mor şey bir yüz havlusu evet, bu kadar sevimli olunmaz ki ama... :))


Bir zarfın içinden bu özel kart çıktı, tamamiyle bana ve bloguma özel, el yazısıyla yazılmış... Bu özene hayran kalmamak mümkün değil!


İşte bu kurabiyeyi hayatım boyunca saklamak istiyorum. Bayatlasa, çürüse, leş gibi olsa da yemeyip saklamak istiyorum... :)) Öyle hoşuma gitti ki... Bu kadar orjinal bir ürün numune kutusu daha görmedim inanın... :)


Kutudan; tüy azaltıcı vücut losyonu, anti selülit losyon, vanilyalı nem maskesi (resmen sevinçten çığlık attım görünce :)), el kremi, bir tanıtım cd'si ve broşür çıktı.

Ürünlerin hepsini deneyip teker teker bahsedeceğim elbette ama benim gözüm güneş kremlerinde şuan, en kısa zamanda alacağım... :)

Sağlıklı içerikleriyle gönlünüzü fethedecek Cosmed, emin olun... Ayşenur Yazıcı da Cosmed ürünlerini öneriyor çünkü, zaten arkasında Ayşenur hanım ve Lila Kutu varsa "güvenle kullanabilirsiniz" anlamına gelir. :)

Bu şık ve nazik hareketinden dolayı Cosmed'e tekrar teşekkür ederim.

Cosmed'e Cosmed.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.
Facebook sayfası; Facebook.com/COSMEDTurkiye
Twitter sayfası; Twitter.com/COSMEDTurkiye


Sevgiler...

4 Yorum:

kozmetikkedisi dedi ki...

cnm çok güzelmiş hayırlı olsun:) kutuyu sana özel hazırlamaları ne güzel bir incelik olmuş çok özendim valla:);)

ache dedi ki...

güle güle kullan :) en çok tüy azaltıcı losyonu merak ediyorm ben

Deniz Acarhan dedi ki...

Fiyatları hakkında bilgilendirme yapar mısınız? Güzel günlerde kullanın.

hazine kutusu dedi ki...

ache; Tüy azaltıcı losyonları genellikle kış dönemlerinde kullanmak daha yararlı bildiğim kadarıyla, çünkü kışın tüylerin uzaması yaza göre çok daha uzun zaman alıyor. Yanlış biliyorsam lütfen düzeltin... Henüz kullanmaya başlamadım losyonu, kullanınca elbette yorumları blogta olacak... :)

Deniz Acarhan; fiyatları hakkında doğru bilgi verebilmek için inanın tanıtım cd'sini açtım baktım... :)

El kremi: 50 ml. 19 TL
Vanilyalı nem maskesi: 5 ml x 20 adet 55 TL (Yakında bu güzel maskenin yorumları blogta olacak) :)
Tüy azaltıcı vücut losyonu: 150 ml. 39 TL
Anti selülit losyon: 150 ml. 53 TL

Sevgiler...

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!