Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: Clinique All About Eyes Göz Kremi

17 Nisan 2012 Salı

Clinique All About Eyes Göz Kremi

Merhaba...

Milyon Clinique alışverişinden kaç tane bu 5 ml.liklerden verdiklerini hatırlamıyorum şuan ama rahat bir 10 tane bitirdiğimi ve daha da yedeklerim olduğunu söyleyebilirim. :) Bu yüzden zaten kendim seve isteye bir göz kremi almışlığım da pek yoktur, TBS e vitaminli göz kremi haricinde... Onu da severim, mütemadiyen alırım.


Aslında buna göz kreminden çok bir kapatıcı diyebiliriz. Değişik bir krem ve seviyorum sanırım kendisini... :) Rengi sarımtırak, bu sebeple diyorum zaten kapatıcıya benziyor. Kapatıcı görevi de görüyor cidden... Göz altı halkalarına iyi geliyor ama şişlikleri indirdiğini görmedim. Haftada en az 5 gün sabah akşam kullandığım bir krem ve çoğu zaman ardından bir kapatıcı sürme ihtiyacı duymuyorum. Ama bu iyileştirici, tedavi edici anlamda değil ne yazık ki, kullandığınız kadar etki ediyor.

Tek bir olumsuz yanı varsa, nemlendirmesi biraz zayıf... İlk 20 dakika fena değil ama sonra nem falan kalmıyor ardında... Aslında kendine ait bir problem sayılmaz, bu çok kuru ciltler için değil, normal ciltler için ve dolayısıyla bana yetmiyor. Çok kuru ciltler için olan Rich versiyonu var, ben asıl onu denemek istiyorum.

"Koyu halkalarım kapansın, göz altlarım nemlensin, kaliteli bir ürün olsun, ücreti de çok mühim değil" diyenlerdenseniz ve çok kuru bir cildiniz yoksa, tavsiye edebilirim.

Sevgiler...

2 Yorum:

yeşilmercan dedi ki...

Yüz kremini,toniğini ve temizleyicisini kullanıyorum ancak göz kremini kullanamıyorum clinique in..acayip şekilde yanıyor göz çevrem..

hazine kutusu dedi ki...

Çok ağır bir makyaj yaptıysam ve çıkarmak için çok uğraşıp tahriş ettiysem ben de hafiften bir yanma oluyor ama kısa sürüyor...

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!