Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: RareBlossom Besleyici Gece Kremi

13 Mart 2012 Salı

RareBlossom Besleyici Gece Kremi

Merhaba...

Buradaki yazımda RareBlossom'dan tanıtım amaçlı kremler gönderildiğinden bahsetmiştim. Kremleri kullanmaya devam ediyorum, kimini bitirdim, kimini bitirmek üzereyim... Bitenler; birazdan bahsedeceğim besleyici gece kremi ve yakında bahsedeceğim koruyucu gündüz kremi...

Yollanan numuneler 5'er ml.lik ama nerden baksanız rahat 2 haftaya denk geldi ömürleri, üstelik her gün kullanmama rağmen... :) Gerçi ben yalnızca kuru olan yanaklarımda ve boynumda kullandım ama yine de fena sayılmaz.Gelenler içinde en sevdiğim bu oldu, o nedenle ilk bundan bahsetmek istedim. :)

Öncelikle kokusunu anlatayım, çok çok çok doğal, bu kremi gönül rahatlığıyla kullanmak için kokusu bile yeterli olacaktır. :) Ben koku konusunda çok hassasım, daha önce de bir çok kez dile getirdim bunu... Öyle bir bitki kokusu hakim ki, bazen bunaltıcı gelebiliyor. Neyse ki uzun sürmüyor, zaten bu nedenle tam boy bir gece kremi alacağım vakit hemen RareBlossom'ı tercih edeceğim. :) Hatta ihtiyacım olsun olmasın bu kremden muhakkak edineceğim, çünkü kendisine sahip olmak için milyonlarca sebep üretebilirim... :)

Benim kuru yanaklarıma can verdi desem abartmış olur muyum, bilmiyorum. Cildi dipdiri yapan bir krem, nasıl bir besleyici öz kullanmışlar da böyle bir krem elde etmişler, cidden kafam almıyor... :) Ben genelde cilt temizliğimi saat 7-8 gibi yaparım. Yine bu 2 hafta boyunca aynı şekilde temizliğimi yaptım ve kremi uyguladım. O saatten yatana kadar cildim etkisinde kaldı. Sabah kalktığımda ise yumuşacık, dokunmaya kıyılmaz bir yüzeyle karşılaştım. Öyle ki sabah yüzümü (İstanbul'un pek değerli şebeke suyuyla) yıkamama rağmen tekrar bir nemlendirici ihtiyacı duymadı. :) Aynı sonuca The Body Shop nar özlü gece kremiyle de ulaştım ama o daha olgun ciltler için olduğundan bittiğinde yenilemeyi istemedim.

Kuru ciltlerin ihtiyaç duyduğu gece kremi budur arkadaşlar, en azından daha iyisiyle karşılaşana kadar benim nazarımda budur... :) Dolu dolu, besleyici, nemlendirici, nefis bir krem...

Tek olumsuz yanı ne yazık ki yüksek fiyatı, 50 ml.'i 165-185 TL civarında... :( Keşke daha düz bir zemine çekilebilse fiyatlar, bu ücretiyle bile almayı göze alan ben kim bilir kaçar tane stoklarım... :))

Bir de dikkatimi çeken şu oldu, bana yollanan numuneler içinde ambalajı en farklı olan buydu ve internet sitelerine baktığımda bu kremi göremedim. Ama numune olarak ellerinde bulundurduklarına göre vardır da ben göremedim herhalde diye düşünüyorum.

Her neyse fiyatı dışında hiç bir kötü özelliği olmayan %100 doğal bu kremi ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum...

Sevgiler...

0 Yorum:

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!