Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: The Body Shop Smoke&Sparkle Serisi Işıltılı Vücut Spreyi

5 Mart 2012 Pazartesi

The Body Shop Smoke&Sparkle Serisi Işıltılı Vücut Spreyi

Merhaba...

Bu güzellik harikasını Ocak ayında, %50 indirimle 27 TL'ye almıştım. Yorumlamaya ancak fırsatım oldu.  Normal fiyatı 54 TL ve şuan TBS'de tüm makyaj ürünlerinde %25 indirimi var. En azından bu indirimi kaçırmadan ve raflardan kalkmadan bir tane edinin...


Hem yüz, hem saç, hem de tüm vücuda uygulanabilen pofladıkça sizi masum bir sim bombası haline getiren, evlenme arefesinde olan her genç kızın, evlilerin, evlenmeyi düşünmeyenlerin, yalnızların, sosyallerin ve asosyallerin, canı sıkılanların, mutluluktan patlayanların, herkesin ama herkesin ölüp bayılacağı bir şey buuu... :)

En başta görüntüsü için almayı istiyorsunuz, deneyince ve o güzel simleri görünce alma isteğiniz katlanıyor, çağlayan oluyor... :) Pembe 10 ml.'lik şişesiyle, o pofuduk püskürtme başlığıyla, kullanım alanının genişliğiyle, her şeyiyle insanı baştan çıkarıyor. :)


Haldur huldur yoğun bir sim değil gördüğünüz gibi, ayrıca ne kadar yoğun isterseniz o kadar yoğunlaşabiliyor, sizin emriniz altında yani... :)

Ben en çok saçlarımdaki görünümünü beğendim, koyu renk saçlarda çok güzel sonuçlar elde ediliyor. Boyun ve dekolte bölgesinde de çok şık duruyor.

Yalnız tek bir kötü yanı var, kullanım ömrü 6 ay... :( Neden ve nasıl bu kadar az olmuş anlamadım, daha uzun en azından 1 yıl olabilirdi... Ben yine de 1 yıla kadar çıkarmayı düşünüyorum, umarım bir sıkıntı olmaz... :)

Son olarak gelin olacak arkadaşlar size sesleniyorum; kuaförlerin üzerinize saçıp savurup sizi soytarıya çevireceği o iğrenç koca koca simlerden uzak durun ve hemen gidin bundan alın... Bir gelin nasıl zarif olur herkese gösterin! :)
Sevgiler...

1 Yorum:

Kozmetik Deneyimleri dedi ki...

şu puf puf sıkma aparatları cok sevimli oriflame ın da bir parfümü var miss o sanırım.. valizime dökülmüştü :/

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!