Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: The Body Shop Radiant Highlighter

26 Mart 2012 Pazartesi

The Body Shop Radiant Highlighter

Merhaba...

Uzun zamandır ürün yorumlayamadım, bunun için üzgünüm...

Bugün bahsetmeyi istediğim ürün, çok hoşuma giderek aldığım ve memnun kaldığım; The Body Shop Radiant Highlighter...İsminin hakkını fazlasıyla verdiğini söyleyebilirim. Vurgulama, aydınlatma, parlatma, ışıldatma, hepsini güzelce yapıyor. Yüzün her bölgesinde vurgu için kullanılabilir. Dudak ile burun arasındaki çukura, değdirmek suretiyle uygulandığında dudakları dolgun göstermek gibi (bütün benzeri ürünlerde olan) güzel bir özelliği var. Kaş altına uygulandığında, tüm dikkatin gözlerinizde olmasını sağlıyor, bilhassa koyu bir göz makyajı yaptıysanız olmazsa olmaz bir ürün haline geliyor.

Tüpte pudra pembesi bir renk olarak gözüküyor, fakat uygulandığında parlak, pembemsi bir gümüşi beyaza dönüşüyor. Rengi tam anlatamadım, ancak kullanınca anlayabilirsiniz. :) Tüpün ağız kısmındaki delik tam istediğiniz miktarda ürün elde etmeniz için incecik bir formda... İlk kullandığında, bilememezlikten dolayı biraz fazla sıkıyor insan ama ne kadar sıkarsanız sıkın çoookça ürün gelmediği için (ve zaten çok olsa da muhtelif bölgelerde istenilen sıklık ve çoklukta kullanılabileceğinden) ziyan olmuyor, sıkıntı yaratmıyor.


Ben yanaklarımın arka tarafına, elmacık kemiklerimin altına allık sürüp, yanaklarımın önüne, tam ortaya bunu uyguluyorum ve ortaya çıkan sonuçtan çok memnunum. :) Işığı aldıkça havaya giren ve kullanan her kadını tatlı tatlı gülümseten bir aydınlatıcı...

Aşağıda tam yayılmadan, yedirilmeden uygulanmış halini görebilirsiniz. Flaşsız çektiğim için ışıltısını göremeyeceksiniz ama emin olun çok dengeli ve zarif bir ışıltısı var. :)


Sevgiler...

5 Yorum:

★nasli_ dedi ki...

Listeme ekledim mutlaka indirimde alıcam bunu paylaşım için çok tşk canım :)) Bloguna uzun zamandır uğramıyordum şöyle bir geeezdim çok güzel paylaşımların öptümn...


www.nzlsyn.blogspot.com

Kozmetik Deneyimleri dedi ki...

böyle zarif aydınlatıcılara bayılıyorum canım high beam ım bitince bakılacaklar listesine ekledim güzel değerlendirmen için teşekkürler

seda dedi ki...

Blogu yeni keşfettim, gerçekten güzel olmuş... Ürün de çok hoş görünüyor, en yakın zaman da bir body shop mağazasına uğramayı düşünüyorum...Fiyatı ne kadardı acaba?

hazine kutusu dedi ki...

Ben aldığımda %25 indirim vardı, 26 TL'ye almıştım. 35 TL falan olması lazım şuanki fiyatı...

Adsız dedi ki...

hımmmm...gerçekten çok güzel gözüküyor

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!