Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: ROC Enydrial Onarıcı Dudak Bakım Stiği

28 Şubat 2012 Salı

ROC Enydrial Onarıcı Dudak Bakım Stiği

Merhaba...

Daha önce el kreminden söz ettiğim Roc Enydrial serisinin dudak bakım stiğinden söz edeceğim bugün...


Bu stikten tuhaf bir şekilde hoşlandım. Normalde dudaklarıma sürdüğüm, ruj, balm, balzam ne olursa olsun biraz renk vermesini isterim. Satın alırken dikkat ettiğim bir husustur. Ama bunun ne rengi ne de kokusu var ve ben yine de sevdim. :)

Geceleri sürüp yatıyorum, o zaman güzelce bakım yaptığını hissediyorum. Gün içinde ne sürersem süreyim, taş çatlasa 1 saat kalıyor dudağımda, çatır çatır dudak yediğim için, gün içinde bakım yapmam zorlaşıyor. O nedenle geceleri (uykuda) ne bakım yapabilirsem kâr sayıyorum... :))

İlaç gibi bir stik kendisi, dediğim gibi kokusuz ve renksiz... Bunları bırakın, canlı bir görünüm bile vermiyor. Bu yüzden diyorum işte, bildiğiniz dudak bakımı için geliştirilmiş ilaç... :) Ama faydaları olduğuna şahidim Allah için, ciddi manada etkisini görüyorum. sabah kalktığımda (yenmekten mars yüzeyine dönmüş) dudaklarımı yumuşacık ve biraz da olsa tedavi olmuş buluyorum.

Yani kısaca; kuruluktan, çatlamadan şikayetçi iseniz ama kokusuz, renksiz, cartsız curtsuz bir dudak bakım ürünü arıyorsanız tavsiye ederim. Onarım ve tadilattan başka da bir şey beklemeyin bundan, yapamaz... :) Ama iyileştirici etkisine kefilim... :)

Sevgiler...

2 Yorum:

cosmotrend dedi ki...

Tam anlamıyla ilaç gibi yoğun sadece işini yapmaya odaklı bir ürün gibi görünüyor zaten:)Onarım bakım için güzel bir alternatif olabilir.

Gamze dedi ki...

aynısını bioderma'nın ataoderm stick i ıcın dusunuyorum :) gayet basarılı

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!