Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: Onlineeczanem.com Alışverişim

14 Şubat 2012 Salı

Onlineeczanem.com Alışverişim

Merhaba...

Yine bir Onlineeczanem.com alışverişi ve yine mutluluk... :) Birkaç parça şey alıyorum, yanında bir sürü deneme boy ürün geliyor... Kendilerini hızlı paketleme/gönderim, ilgili müşteri hizmetleri, zengin gönüllü ticaret anlayışlarından dolayı tebrik ediyorum.


Daha önce burada bahsettiğim Avene termal sudan öylesine memnun kaldım ki, bu dev boyu aldım. Kocamaaaan bir şey, 300 ml... :) Yanında da 50 ml.lik bir çanta boyunu edindim ki, dışarıda da benimle olsun. :) Ama o da ne, yanına 1 tane daha eklenmiş, tatlı bir sürpriz sevgililer gününde... :)

Bir de La Roche-Posay Hydreane Riche krem Şubat ayına özel 19.90 TL olduğu için denemek istedim ve onu da sepete atıverdim... Yakında yazısı gelecek ama şimdiden bir ipucu vermemi isterseniz, (aramızda kalsın ama) kendisi bir harika! :)

Diğer numuneler için de birer kayıt hazırlayabilirim ilerleyen zamanlarda...

Sevgiler...

4 Yorum:

luzumsuzisleruzmani dedi ki...

DDF ürünlerini kullandın mı hiç?Ben DDF kullanıyorum da cilt bakımında bir aya kalmaz bitiririm ürünlerimi;avene denemek istiyorum ama karşılaştırma yapabilecek birini bulmalıyım :D
--


bloguma konuk yazar olman için ve çekilişe katılman için beklerim
http://luzumsuzisleruzmani.blogspot.com/2012/02/hediye-cekilisi-herkesin-bir-blog.html

Adsız dedi ki...

Bu blogu harika. Ideal bilgi her zaman benim parmak fikirler var. Teşekkürler ve mükemmel bir şekilde çalışmaya devam edin!

hazine kutusu dedi ki...

Thanks! :)

rosa y gris dedi ki...

yanında gelen tester boylar insanın aklını çeliyor valla :)

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!