Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: Alışveriş :)

29 Şubat 2012 Çarşamba

Alışveriş :)

Merhaba...

Sürekli alıyorum, sürekli bir şeyler alıyorum... Birileri durdursun artık beni! :))

Onlineeczanem.com alışverişi yine, ücretsiz kargo fırsatı bitmeden tekrar alışveriş yapmayı istedim. :)Geçtiğimiz günlerde yaptığım alışverişte aldığım ürünlerin yanında gönderilen sample La Roche-Posay Toleriane Riche kremden öyle memnun kaldım ki (2 ml.cik bir şeydi) almam lazımdı kesin... Yanında 200 ml. göz ve yüz makyaj temizleyicisini (üstelik bu bir krem temizleyici) hediye olarak görünce hemen kaptım bir tane... :) Yani bir orjinal boy krem alıyorsun, yollanan sample ürünü daha çok beğeniyorsun, sample denen şeyin ne denli önemli olduğunu bir kez daha anlamış bulunuyoruz... :)) Yanında da yine aynı temizleyicinin kocaman 50 ml. boyunu yollamışlar, sağolsunlar... :)

Bunların dışında çok methini duyduğum Dentiste' Plus White uyku öncesi diş macununu aldım veee bayıldım! :) Çok etkili, verdiğim paraya değdiğine inanıyorum. Yakında bunun için bir yazı gelecek, emin olun... :)

Sevgiler...

4 Yorum:

j.d. dedi ki...

Hehe ücretsiz kargo hem iyi hem de kötü oldu desene :D
güle güle kullan :)

hazine kutusu dedi ki...

Hiç sorma... :D
Teşekkür ederim, çok daha güzelleri senin olsun. :)

Dear My Angel dedi ki...

Güle güle kullan :)) Heheh belki büyüynce bende satın alırım :)

Kozmetik Deneyimleri dedi ki...

toleriane serisini ben de severek kullanıyorum yanlıslıkla karma yaglı ciltler için almama ragmen temizleyicisi cildimi hiç kurutmuyor nemlendiriyor aksine
diş macunundan ben memnun kaldım diyebilirim tüpte olan benimki

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!