Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: Vanilya Club Ocak Kutusu

11 Ocak 2012 Çarşamba

Vanilya Club Ocak Kutusu

Merhaba...

Ocak ayının Vanilya Club kutusu da elime ulaştı. Değerlendirmeye geçmeden önce resimleri görelim...
Kutu, sunum vs. geçen ayınkiyle aynı olduğundan resimlemedim, direkt ürünlere yoğunlaştım.

Gördüğünüz gibi Vanilya Club sonunda çıtayı yükseltmiş ama yine de benim 35 TL verip üyeliğimi sürdürmeme ne yazık ki yetmiyor, yeni kutular deneme isteğim oldukça arttı şu ara...

Boyutlar iyi sayılabilecek seyahat boy kıvamında, buna sevindim gerçekten... En azından bir süre kullanıp ne işe yaradıklarını görebileceğimiz kadar büyütmüşler... Üstelik 53 TL değerinde ışıklı, aynalı bir glossu da tam boy olarak göndermişler...

Şimdi sırasıyla;

- Tresan saç toniği gelmesine sevindim. Şampuan testerı istemiyorum çünkü, şampuanımdan memnunum ve değiştirmeyi ya da yeni birşeyler denemeyi düşünmüyorum. Toniği deneyip yorumlarım ileride...

- Essie el ve vücut losyonunun yapısını sevdim ama kokusuna alışamadım bir türlü, çok yoğun narenciye ve (gıcık olduğum) guava kokuyor.

- L'Occitane duş yağını denedikten sonra yorumlayacağım ama şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki; muhtemelen yine orjinal boyunu satın almayı isteyeceğim bir ürünle karşı karşıyayım... :)

- Alessandro lip glossa tam manasıyla bayıldım. Rengi, kokusu, kalıcılığı herşeyi 10 numara... Aynası ve led ışığı da var, ilgi çekici ve hoş bir dizayn... Hele hele tam boy oluşu apayrı bir keyif... :) Başkaları için bir artı olmayabilir bu gloss ama benim gibi gloss meraklısı olmayan biri iseniz muhtemelen "yanımda kaliteli bir marka gloss bulunsun" diyerek sevebilirsiniz. :)

Alessandro oje, meraklısı olmamama rağmen bana oje sürmeyi sevdirecek bir renk... Cidden beğendim, blue jeanlerle kombinlenebilir.

Ek olarak; L'Occitane'dan 50 TL üzeri alışverişlerde hediye olarak vücut losyonu kazanabileceğimiz bir hediye kuponu, Alessandro ve Tresan'ın birer bröşür ve Vanilya Magazin var.

Genel manada beğendim ama yine de devam etmeyeceğim...

Sevgiler...

3 Yorum:

onorr dedi ki...

Alessandro Lip Gloss çok ilginçmiş gerçekten :) Güle güle kullan canım

audrey dedi ki...

ben de aynı kutuyu aldım ve aynı fikirdeyim 35 tl etmez o nedenle üyeliğimi iptal edip lila kutuya geçtim onu deneyeceğim.. alessandro ojeyi dün sürdüm tırnağımın üstüne resmen plastik kaplanmış gibi üstelik de renk tutsun diye ton farkı olmasın diye 4 kat sürdüm ona rağmen dalga dalga oldu oje..pastel oje yollasa daha iyiymiş.. tresanın şampuanı gelmiş onu da denedim çok iyi değil watsonsın şampuanı bile saçıma daha iyi geliyor.. birtek işe yarar lipgloss var dediğin gibi..

hazine kutusu dedi ki...

Bilemiyorum ama Vanilya Club yeniden tasarlansa iyi olur gibime geliyor...

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!