Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: ROC Enydrial El Kremi

8 Ocak 2012 Pazar

ROC Enydrial El Kremi

Merhaba...

El kremi deyince çılgına dönüyorum resmen! Nerede bir el kremi görsem onu illa almak zorundaymışım gibi hissediyorum. Oysa el kremine ihtiyacı olmayan, normal ellerim var. Kardeşimin elleri mesela soğuktan, ondan bundan sürekli çatlar, yaralanır... Ama benim çok şükür öyle bir problemim yok... :) Yine de deli gibi el kremi almaya devam ediyorum. :))


Boyner'de onca Aralık indirimi olan ürün dururken bunu normal fiyatına yani 19 TL'ye aldım, o an ne düşündüm de böyle bir şey yaptım, bilemiyorum. :) Çünkü yetkili kızların söylediğine göre çok sık indirime giren bir ürünmüş. :))

Her neyse... Aslında aldığıma pişman olmadım desem, çok memnun kaldım desem, bundan sonra bittikçe alırım desem ne dersiniz? :) Evet, cidden çok çok çok sevdim bu kremi... Sürünce sanki bir eldiven gibi sarmalıyor elleri, yıkadıktan sonra bile uzun süre o yumuşaklığı muhafaza ediyor.

"Kuru ve çatlamış eller için; besler, onarır ve korur" diye belirtilmiş bilgi etiketinde... Vaadini gerçekleştiriyor, hem de fazlasıyla... Nohut tanesi kadar 2 elime de yetiyor, çok kuru eller için birazcık daha fazlası gerekebilir.

Yani kısaca; tavsiyemdir. Alın ve bir el kremi neleri başarabilirmiş kendi gözlerinizle görün... :)

Sevgiler...

2 Yorum:

sevimli dedi ki...

Bu blogu çok beğendim, benim de bir blogum olsa böyle olsun isterdim. Sevgiler...

hazine kutusu dedi ki...

Çok teşekkür ederim, o sizin güzel bakışınız... :)

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!