Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: Lolita Lempicka L Parfüm

4 Ocak 2012 Çarşamba

Lolita Lempicka L Parfüm

Merhaba...


Bu kokuyu Hepsiburada'dan deneme amaçlı, sadece ve sadece merakımdan satın aldım. 30 ml. 45 TL idi, gözümü kararttım aldım. :) Yuvarlak elma şeklindekinin kokusunu biliyordum, pek cezbedici bir kokusu olduğunu düşünmüyorum. Fakat bunu deneme fırsatım olmadığı için meraktan da çatlıyordum. :)Itsbeauty'deki yorumlara baktım, fena değildi. Kargo ulaştığı zaman kutudan gelen acı acı narenciye kokusuyla irkildim. Bileğime sıktım, koku hiç bir albenisi olmayan, kolonya gibi bir kokuydu. Aman Allahım ben ne yaptım diye kendi kendimi yedim, pişmanlıktan öldüm...

Ne olduysa akşam saatlerinde oldu... Kazağıma sıktım ve evet işte hayatım boyunca kopamayacağım bir kokuyla karşı karşıyaydım. :) Daha sonra yine bileğime sıktım ve koku ilk sıktığımdaki kolonya kokusu gibi değildi. Ne olduğunu inanın hâlâ anlamış değilim... O akşamdan beri bu koku beni kendisine esir etti. Tuvalet masamın ve çantamın vazgeçilmezi haline geldi... :)

İçerisinde acı portakal, tarçın, misk ve vanilya bulunuyor. Tatlı, kurabiye gibi şirin kokulardan hoşlanıyorsanız muhakkak bir parfümeride bu parfümü deneyin, bayılacaksınız... :) Üstelik herkesin bilmediği bir koku olduğundan farklılık da yaratmış olacaksınız... :)

Sevgiler...

0 Yorum:

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!