Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: L'Occitane, Nuxe ve The Body Shop Alışverişi

26 Ocak 2012 Perşembe

L'Occitane, Nuxe ve The Body Shop Alışverişi

Uzuuun bir aradan sonra herkese merhaba... :)

Çalışma hayatına geri dönmüşlüğün vermiş olduğu alışma ve kabullenme safhası sebebiyle istem dışı bir ayrılık yaşadık sevgili blogseverler... :( Bu nedenden dolayı üzgün olduğumu belirtmek isterim.

Şuan okumakta olduğunuz, bir nevi kavuşma yazısı olduğundan arada bir gevezelik yapmama aldırmazsınız, değil mi? :)

İnanın, öyle çok konu/ürün birikti ki, yorumlanmayı/bahsedilmeyi bekleyen... Hangisinden başlasam diye şaşırıyorum artık, tam bir canavara dönüştüm son zamanlarda, alışveriş canavarı... :)) İş stresinden sanırım, hep böyle oluyor, çalışmak bana yaramıyor... :)

Herneyse, en son L'Occitane, Nuxe ve The Body Shop'tan bir sürü şey aldım. Hepsi sırasını bekliyor ama önce toplu gösterim... :))Harika şeyleri inanılmaz uygun fiyatlara aldım, aldıklarımın yanında çok da güzel hediyeler verildi.

Mesela şu aşağıdaki tatlı şey var ya, işte o bir makyaj çantası... :) Hayatımda gördüğüm en güzel şeylerden biri! :) Onlineeczanem.com'dan %20 indirimle yaptığım 3 Nuxe ürünü alışverişimde hediye olarak verildi. Kocaman bir şey, seyahat çantası olarak da rahatlıkla kullanılabilir. Dışında bir cep ve içinde de ayrıca bir file cep ve 2 göz var. Öyle kullanışlı ki! :) Rengi görüyorsunuz, değil mi? Bayıldım!!! :) Onlineeczanem.com'a teşekkür ederim, bunun yanı sıra bir sürü de jest yapmış bana... Hepsinden daha sonraki yazılarda bahsedeceğim inşallah... :)D&R'dan da aşağıdaki DVD'leri aldım. Sessiz Tepe'yi zaten biliyordum, 5 TL idi, elimde bulunsun dedim.
Hırçın Sevgilim'i de oradan buradan çok duymuştum, onu da 5 TL'ye yakalamışken alıverdim ve beğendim. Tavsiye ederim. :)İşte şimdilik bu kadar... Bahsetmemi istediğiniz herhangi bir ürün olursa ona öncelik verebilirim... :)

Sevgiler...

2 Yorum:

İlknur dedi ki...

güle güle kullan canım çok güzeller

onorr dedi ki...

güle güle kullan cici

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!