Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: Givenchy Le Prisme (It Girl Purple) Allık

28 Ocak 2012 Cumartesi

Givenchy Le Prisme (It Girl Purple) Allık

Merhaba...

Bugün yorumlamayı istediğim ürün, Givenchy Le Prisme allığın It Girl Purple rengi...


Bayılarak aldığım, delirerek kullandığım, kullanmaya kıyamadığım, doğallığından öldüğüm bir allık kendisi... Kalitesi inanılmaz seviyelerde! Kokusu, yapısı, hissi, her konuda çok çok keyif ve mutluluk verici bir kullanımı var. Diğer renkleri daha soluk ve bronz tonlarda, onların da kendi çaplarında iyi olduklarını söyleyebilirim. Ama It Girl Purple, bir allığın kendini özel hissetmesi için yeterince sıcak ve tok renkler barındırıyor, şımarmaya/şımartılmaya hakkı var yani... :)

Doğallıktan yarılan bir allık bu, öyle sevimli bir pembelik veriyor ki, tarifi pek mümkün değil, resimlerden görebileceğinizden de güzel... :) İçinde çok çok az minicik simler var, sime boğulmak istemediğiniz ama ışıl ışıl taptaze gözükmek istediğiniz zamanlarda kendini gösteriyor en çok... İşte o zamanlarda aşık oluyorsunuz, bağlanıyorsunuz... :)

Kokusu resmen miiis gibi parfüm, benim gibi kokulardan huylananlardansanız en çok siz seveceksiniz bu allığı... :)


Flaşsız;

Flaşlı;

Flaşsız harmanlama; 

Flaşlı harmanlama;


Bir allığa 100 TL vermek için çok fazla sebebiniz olmalı ve emin olun; bu allık bu sebeplerin hepsini içine alıyor. Öncelikle 7 gr. boyut son derece tatmin edici, "bunca para verip aldığıma değmeden bitmesine katlanamam" diye düşünenler için çok uygun bir seçenek... Üstelik, toz toz olmaması cabası... Toz toz olan, havalara savrulan allık/pudralardan resmen nefret ediyorum ve bunları piyasaya süren zihniyetlerden de! "Hem pahalı satarsın, hem de ne diye şöyle düzgün bi şey yapmazsın be adam!" Kudurmamak elde değil inanın... :) Her neyse...

Altında bir çekmecesi ve içinde de cidden "işe yarar" diyebileceğimiz bir fırçası var. İşe yarar diyorum, çünkü dağıtması, harmanlaması falan bence son derece güzel... Fırça namına neler neler gördü bu gözler, o nedenle azıcık sahip olduğum tecrübeyle bu fırçanın işe yaradığını söyleyebilirim.

Bilemiyorum yaşadığım deneyimi tam anlamıyla ve yeterince dile dökebildim mi? Ama sormak istediğiniz başka şeyler olursa elbette cevaplarım.

Sevgiler...

1 Yorum:

j.d. dedi ki...

Kendisi bile almak için yeterli bence, tipine baksanaa :D

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!