Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: The Body Shop - Pırıltılı Küp Farlar (18)

5 Ocak 2012 Perşembe

The Body Shop - Pırıltılı Küp Farlar (18)

Merhaba...

Bugün paylaşmak istediğim ürün, sevgili ojemrujumrimelim'in satış blogundan aldığım TBS Pırıltılı Far Küpleri 18 numara... Daha önce de bir tane bitirdiğim için hazır satıştayken alayım istedim. Kendisine ilgisi ve hızı için bir kez daha teşekkür ederim. :)

Birbirlerine rahatlıkla karıştırılabilen zengin renkleri, ıslak/kuru farketmeyip her şekilde güzel bir görünüm veren sheer yapıları, her ten rengine rahatça uyum sağlayabilmesi veee bu sevimli küp tarzları beni kendilerine aşık ediyor... :) Şunların şekerliğine bakar mısınız? :)Sanki yüz yıllaaarca bitmeyecekmiş gibi hissettiriyor insana, o kadar çok ki... Her bir küp 3.5 gr... :) Toplamda 15 gr... Zaten diğerini de 2 yıl gibi bir sürede bitirmiştim. Yalnız kötü bir yanı var, normalde 18 ay kullanım ömrü... Ama ben toz olması ve temiz kullanımıma güvenerek 2 yıla kadar çıkarabiliyorum... :) Umarım bu herhangi bir soruna yol açmıyordur. :)

Kalıcılık oranı oldukça yüksek, normalde toz farların hemen uçup gitmesi gibi bir sıkıntı genelde her markada yaşanıyor, pahalı/ucuz pek farketmeden... :) Ama bunlar öyle değil, zaten yapılarında biraz kremsilik mevcut, bu kalıcılığı da en çok buna borçlular sanırım. Kendilerinden beklenmeyecek kadar kalıcılar, bu nedenle göz kapağında uzun süren bir tazelik sağlıyorlar...

Birikmiyor, yapış yapış hissettirmiyorlar, bu yüzden kuru ciltler de yağlı ciltler de gayet sağlıklı bir görünüm kazanıyor.

Hasılı kelam, ben bu küplere bayılıyorum. :)

Bu renkleri bulabilir misiniz bilemiyorum ama diğer renklerin de en az bunlar kadar güzel olduğundan emin olabilirsiniz.


Sevgiler...

0 Yorum:

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!