Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: The Balm Mary-Lou Manizer - Aydınlatıcı

12 Ocak 2012 Perşembe

The Balm Mary-Lou Manizer - Aydınlatıcı

Merhaba...

Dünyanın en güzel aydınlatıcısından söz etmezsem olmazdı, hazır boş vaktim de varken bu güzeller güzelini tanıyın istedim... :)
Flaşsız;

Flaşlı;


Aydınlatıcı ve far olarak kullanılabiliyor. Kaş altına ve elmacık kemiklerine sürdüğünüzde çok zarif bir ışıltı veriyor. Zarif diyorum, çünkü benzer bir çok ürün oldukça kaba saba duran, haldır huldur bir görüntü veren, bence yararsız aydınlatıcılar... Bu diğerlerinden birkaç adım önde, en çok bu yüzden...

Transparan değil yalnız, cildi kapatacak kadar yoğun, krem rengi, simli bir pudra adeta... Ama ilginçtir; esmerlere de buğday tenlilere de yakışabilecek kadar sevimli bir ışıltısı var. Bir koyu rengi daha var, bronz bir renk... Bence beyaz/buğday/esmer farketmez, bu 2 rengi de rahatça kullanabilir herkes... Ama muhtelif bölgelere daha uygun (kaş altı, elmacık kemiği, göz pınarı), tüm yüz ya da yanaklarda her cilt bu aydınlatıcıyı kaldıramaz, zaten amaç da o değil... :)

Enfes büyük bir boyutu var, en çatır çutur kullananı bile bence 1 yıldan önce bitiremez. Bunun en büyük sebebi; toz toz olmaması, havalara savrulmaması, insanı çıldırtmaması... :) Özellikle uygun bir pudra fırçasıyla çok güzel sonuçlar alınıyor. Ben, Ecotools pudra fırçasıyla, alınabilecek en iyi sonucu aldığımı düşünüyorum.

Öyle böyle değil, delice bağlıyım kendisine... :) Hayatımın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Işıltı sevenlerin yanlarından ayırmaması gereken, birlikte yatılıp uyunası muhteşem bir aydınlatıcı...

Kesinlikle, tüm yüreğimle tavsiye ediyorum.

Sevgiler...

3 Yorum:

celebritystreetlollipop dedi ki...

peki kaça bu kaça? the balmde indirim olsuuuuun! =)

Adsız dedi ki...

Cok güzel bir ürün bencede ve sanirim bir ömür kullansa insan zor biter ; )

hazine kutusu dedi ki...

40 TL canım...

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!