Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: Oriflame Giordani Gold Kirpik Güçlendirici (Rimel)

3 Aralık 2011 Cumartesi

Oriflame Giordani Gold Kirpik Güçlendirici (Rimel)

Vücudumuzun her yerine özel bakım yapıyoruz ama sanırım bir yeri  hep unutuyoruz... Kirpiklerimiz... Sürekli şikayetçiyiz onlardan; kısalar, dümdüzler, azlar, dökülüyorlar... Ama onların da bakıma ihtiyaçları var. Biz baksak belki şikayetlerimiz bitecek... Değil mi? :)

Oriflame bunu unutmadı ve güzel bir ürün piyasaya çıkardı.


Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ve seviyorum. Aslında gece bakım ürünü bu ama gündüz maskaranın altına sürdüğümde de çok etkili oluyor.

Öncelikle oldukça verim aldığımı söylemek isterim. Gece yatarken sürdüğümde bakım yapıyor, gündüz maskaranın altına sürdüğümde ise yine bakım yapıyor ve maskara için çok iyi bir baz oluşturuyor. Maskara gibi katılaşan bir şey değil, bildiğimiz kremi kirpiklere sürüyoruz. Göze kaçsa bile hiç bir sıkıntı doğurmuyor, yanma ya da kızarma gibi... Yalnız ilk sürüldüğünde, yaklaşık 15 dakika kadar beyaz beyaz kremleri görebiliyoruz kirpiklerde, emildikten sonra benzer bir durum söz konusu olmuyor.


Kirpiklere bakım yapması hususuna gelirsek... Kirpiklerimin bu zaman zarfında hiç dökülmediğini farkettim, son derece memnun edici bir durum... Kirpiklerimin güçlendiği çok çok açık... Dökülmemesinin yanı sıra, kıvrımlı ve daha düzgün... Azıcık bir kıvrım belli oluyor, abartılacak bir şey değil ama eski haline göre daha kıvrık... :) Oradan buradan çıkmış, o tarafa bu tarafa doğru fışkırmış kirpik görünümünden eser kalmadı diyebilirim, gayet sıralı, hizalı bir görüntü mevcut... Uzatma ve çoğaltma gibi bir etkisi yok yalnız, zaten ben bunun için almadım ve Oriflame'in de bununla alakalı bir iddiası yok.

Kirpiklerinizin güçlenmesini, dökülmemesini, bakımlı olmasını, kısacası birazcık adam olmasını istiyorsanız tavsiye ederim. :) Bence hassas gözler için bile herhangi bir sorun çıkarmayacak bir ürün, denemeye değer...

Sevgiler...

0 Yorum:

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!