Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: Oriflame Beauty Wonder Colour Rujlar

13 Aralık 2011 Salı

Oriflame Beauty Wonder Colour Rujlar

Elimde ne zamandır bahsetmeyi istediğim 3 renk ruj var. Kimimiz bilir, kimimiz bilmez belki ama bu seri en iyi ambalaj tasarım ödülü aldı ve cidden hoş bir dizaynı var.


Şuan elimde bulunan renkler; Irresistible Red, Warm Peach ve Total Nude...


Flaşsız çekim;

Flaşlı çekim;

Muazzam renk veriyor diyemeyeceğim, birkaç katta istediğiniz rengi biraz yakalamanıza izin veriyor, o kadar... Yapısı kremli, nemlendirmesi fena değil ama kalıcılığı çok çok az... Bu rujlardan birini sürüp de yemek yemek, su içmek neredeyse imkansız, direkt olarak bulaşıyor/dağılıyor. Genelde rujların durdukça dudakta kalıplaşması, bulaşma olasılığını biraz düşürmesi beklenir ama bunlarda pek öyle bir şey göremedim, sürülmesinin üzerinden uzun zaman geçmesine rağmen son derece ıslak kalıyorlar... Bu ıslaklık sanırım nemlendirmeyle alakalı, fazla nemlendirme özelliği olmayan rujlar genelde kalıplaşıyor/kuruyor çünkü... Ben öyle gözlemledim. :)

Renk seçenekleri güzel, herkes istediği ya da istediğine yakın bir rengi kolayca bulabilir. Benim aldığım renkler de başta, ortada, sonda olan renkler, üç sınıftan da denemek istedim. Renkler katalogtaki basıma neredeyse birebir uyuyor.

Ağır ağır, sentetik kokmuyor. Hatta güzel bile sayılabilir, naneli gibi değişik hoş bir kokusu mevcut...

Ve en güzel yanı bu 3 rengi sadece 17 TL'ye aldım, yani 1 tane fıyatına... :)

Tavsiye ederim, deneyebilirsiniz ama çok fazla beklentiye girmeyin.

Sevgiler...

1 Yorum:

Adsız dedi ki...

tatlım bende daring red aldım çarpıcı bi renk,) benim için bi rujun kremsi olması çok önemli ve aynen öle renklerde dediğin gbi kataloktaki rengin aynısı genelde dier katalak ürünlernde renk konusunda sıkıntı yaşıyorum

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!