Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: Maybelline Dream Touch Allık

17 Aralık 2011 Cumartesi

Maybelline Dream Touch Allık

Merhabalar...

Son birkaç gündür hiç yazmadım, sanki basiretim bağlanmış gibiydi, nedenini bilemiyorum inanın... :) Yorumlanmayı bekleyen yığınla şey var, hangisini ne zamana sığdıracaksam artık... Bir yerden başlamam gerek dedim ve geçen gün Migros'tan %30 indirimle aldığım Maybelline Dream Touch allığın 07 numarasından bahsetmeyi istedim.Flaşsız;

Flaşlı;


Aslına bakarsanız ilk kez bir Maybelline ürünü kullanıyorum ve ilk kez için hiç de kötü bir tecrübe sayılmaz diyebilirim. Karma bir cilde sahip olmak benim için; yanaklarda yağ bazlı ve kremsi ürünler, T bölgesinde ise pudralı ve su bazlı ürünler anlamı taşır. Son zamanlarda yanaklarımdaki kuruluk sebebiyle toz allıklardan iyice uzaklaşmaya başlamıştım, elimdeki mücevher kadar kıymetli allıklarımı da bu sebeple çekmecelere itmiştim. İşte bu esnada karşıma çıkan bu allığı denemek istedim.

Çok çok iyi bir performans beklemeden aldım, bundan dolayı bu kadar iyi olacağını tahmin de edemezdim. İyi diyorum, cidden iyi buldum. Rengiyle, dokusuyla, kokusuyla son derece iyi bir ürün... Son derece kalıcı ve pigmentli... Kolayca yayılıyor ve yayma işlemi bittikten sonra kararlı bir yapıya geçiş yapıyor.

Yalnız şöyle bir durum var; sim, pırıltı delisi olmama rağmen ben bile içindeki simleri gereksizce fazla buldum. Gündelik olarak kullanılamayacak kadar yoğun simlere ve insanı bir anda disko topuna döndürme gibi özelliklere sahip... Özel gecelerde kullanımı, etkileyici sonuçlar alınmasını sağlayabilir ve ben de bu şartla önerebilirim. :)

Herkese mutlu bir Cumartesi dilerim, sevgiler...

2 Yorum:

mavidunyam dedi ki...

fiyatı ne kadar acaba öğrenebilirmiyimm =) güzel günlerde kullan bu aradaa =)

hazine kutusu dedi ki...

Teşekkür ederim. :)
Normal fiyatı 20 TL ama ben %30 indirimle 14 TL'ye aldım.

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!