Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: Jennifer Lopez Live Parfüm ♥

19 Aralık 2011 Pazartesi

Jennifer Lopez Live Parfüm ♥

Çok seve seve, öle gebere alıp sonra kardeşimin de çok beğenmesiyle ona hediye ettiğim parfüm; JLo Live... ♥


Sandal ağacının, vanilyanın ve miskin (bana kafayı yedirten) birleşimi... :)) Kimin burnuna değdiyse kendini sevdiren, meyveli, çiçeksi, tatlı, şirin mi şirin, temiz bir koku... :) Kayıtsız şartsız herkesin beğendiği, çoğunluğun bayıldığı, dehşet ötesi bir parfüm... :) Kalıcı da aynı zamanda, diğer pahalı parfümlerden daha kalıcı olduğundan emin olun... :) Zaten kendisi edp formunda bir koku, yani parfüm oranı çok yüksek... Şişenin tarzı da çok güzel, iksir şişesi gibi... :) Bu arada bazı forumlarda sormuşlar, "parfüm dökmeli mi" diye, aklınıza düşer belki belirteyim; hayır, spreyli bir şişe... :)

Bu kaydı hazırlamamın nedeni, birçok internet sitesinde sık sık indirime giriyor olması... Gerçi indirimsiz hali bile çok pahalı değil... Merak edip test edecek fırsatı olmayan, "acaba güzel midir" diye tereddüte düşen ve fellik fellik hediye arayanlar için risksiz bir seçim olacaktır. Sakın "kötüdür de ondan fiyatı uygundur" diye düşünmeyin, çok şey kaybedersiniz... :) Celebrity parfümler (yani ünlülerin çıkardığı parfümler) genelde uygun fiyatlı olur.

Arkadaşlar, ben kefilim bu kokuya... Eğer karşınıza çıkarsa kapın bir tane ve beğenmezseniz gelin bu başlığın altına yorum olarak yazın, yayınlamazsam namerdim... :D

Sevgiler...

0 Yorum:

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!