Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: İlk Ödülüm :)

7 Aralık 2011 Çarşamba

İlk Ödülüm :)Güzellik Kazanı'nın sahibesi sevgili Arzu bana bu çok yönlü blogger ödülünü layık görmüş. :) Kendisine teşekkür ederim. Ve şimdi kural gereği kendimle alakalı 7 gerçeği sıralamam gerekiyormuş. Başlayalım bakalım.. :)

1. Korkağım... :) İnanılmaz derecede korkarım herşeyden ve asla riske girmem. Tehlikeden, maceradan, heyecandan tırsarım. Bildiğiniz ödleğim işte... :))

2. Bilgisayar konusunda (alaylı) uzmanım, lise mezunuyum ve bu yönde eğitim almadım ama alanlarla yarışabilecek kadar tecrübe ve bilgiye sahibim... :) Bu konuda arkadaşlar, komşular, tanıdık tanımadık herkese yetişebilme yeteneğine de sahibim... :)) Yakından tanıyanlar beni teknik servis olarak anar... :D

3. Safım, salaklık derecesini bulur hatta bazen... :)) Çok iyi niyetliyim, kendimim diye demiyorum cidden, herkese inanırım. :)) Kolay ikna olurum, kolay kanarım. :)

4. Pek hesap kitap bilmem. :( Bundan çok şikayetçiyim... Özellikle makyaj ve bakım ürünlerine çok para harcıyorum... Hele parfümlere harcadığım para küçük bir servet olmuştur herhalde... Biraz durulmam/toparlanmam lazım, çünkü yakında evleneceğim inşallah... :)

5. Gözlerim bozuk ve gözlüğümü de takmıyorum. :)) Marifet gibi de söylüyorum değil mi? :D Çok yanlış biliyorum ama takamıyorum, ne yapayım? :)

6. Kilomla alakalı problemlerim var. :( Çocukluğumdan beri beni rahat bırakmayan bir gürbüzlük hali mevcut... :D Ama azimliyim bir gün ideal kiloma ulaşacağım. :)

7. Abartma huyum var ciddi oranda, aklınıza gelebilecek herşeyi abartarak anlatabilirim. Büyütmeden bir sorunu aşabildiğim görülmemiştir. Herşeyi kafama takıp kocaman bir problem haline getirebilirim. En kısa zamanda bundan da kurtulmam lazım...


Ben de eğer kabul ederlerse bu ödülü; uzunincekıvırcıkkcherry cherry boom boomDark Blue KittynedirbizitutanHobi Coffee ve kozmetikdeneyimleri'ne gönderiyorum... :)

Herkese sevgiler...

1 Yorum:

kozmetik deneyimleri dedi ki...

teşekkür ederim yayınladım hemen

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!