Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: Dr. Hauschka Türkiye

13 Aralık 2011 Salı

Dr. Hauschka Türkiye

Merhaba...Dr. Hauschka'nın her ne kadar elimde tanıtacak bir ürünü olmasa da şimdiye dek rimel, temizleme sütü ve kremini, bir de toniğini severek kullandım. GNC'yle olan büyük aşkımın meyvesi olarak görüyorum onu, hayran sayfası  50 kişiden daha fazla değildi ben tanıdığımda ama şimdi 7000'i aşmış durumda, bu öyle güzel ki... Paylaştıkları bir videoda bahçelerini ve orada çalışan kadınları görmüş, vurulmuştum... İzleyen ve beğenen 4 kadından biriydim, az önce baktım o video hâlâ 4 beğeniyle duruyor, inanılmaz! Bahçelerdeki özen, itina öyle had safhadaki eşine az rastlanır. Doğal kozmetik markası olmanın hakkını veremeyen onlarca gereksiz ve pahalı markanın içinden sıyrılıyor Dr. Hauschka... E bir farkı olmalıydı zaten, o videoyu izleyin ne demek istediğimi anlarsınız... Buradan yayınlayabileceğim hiç bir video upload sitesinde yok, o nedenle Facebook'tan izlemek için tıklayın...

Eklemek isterim; şu ara Facebook sayfasında bir minik aktiviteleri var. Katılan şanslı takipçilere hediye kazanma fırsatı tanıyorlar... Biri belki de siz olursunuz... :)

Dr. Hauschka Facebook Sayfası için tıklayın

Sevgiler...

0 Yorum:

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!