Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: The Body Shop Spiced Vanilla Serisi

18 Aralık 2011 Pazar

The Body Shop Spiced Vanilla Serisi

Merhaba, herkese mutlu Pazarlar...

Daha önce burada bahsettiğim alışverişimde aldığım The Body Shop'ın Spiced Vanilla serisinden el kremi ve dudak balmından söz etmeyi istiyorum.

Öncelikle dudak balmının ilaç gibi bir tesiri olduğunu söylemeliyim. Dudağınızda bir uçuk, yara vs. varsa tedavi edebilir, benim yene yene harap olan dudaklarımı bile ciddi manada tedavi etti. :) Sanırım içindeki baharatların etkisi çok bunda... Dudağıma sürüyorum, sonra yemek yiyorum, su içiyorum, saatlerce susmadan konuşuyorum ve hâlâ dudağımda kendisi... :) Çok kararlı, kalıcı bir balm... Kokusunu kimi zaman beğeniyorum kimi zaman beğenmiyorum. Aldığım gün sadece vücut losyonunun kokusuna göre değerlendirmiştim ama ondan farklı koktuğu kesin...


El kreminin, diğerlerinden pek bir farkını göremedim. Sıradan bir el kreminin verdiği herşeyi veriyor, hemen emiliyor ve nemlendirmesi de gayet güzel... Gel gelelim kokusuna alışamıyorum. Bunu da koklamadan, yine vücut losyonunun kokusuna göre almıştım. Biraz ağır kokuyor, ilk sürdüğüm zaman dayanılmaz bir koku salıyor. Zamanla biraz daha sevilebilir oluyor ama o ilk anlardaki kokusu yüzünden almayı bir daha istemeyeceğim bir krem olabilir... :(

Sanırım ilk kez bir TBS serisinin kokusunu beğenmedim, daha önce hiç olmamıştı bu... Yine de başta dudak balmı olmak üzere, vücut losyonunu ve etkilerinden dolayı el kremini tavsiye ederim. Sezonel ürünler olduğundan, yılbaşından sonraya pek kalmayacak gibi görünüyor, elinizi çabuk tutun... :)

Sevgiler...

0 Yorum:

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!