Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: The Body Shop - Natrulift Gece Kremi

10 Aralık 2011 Cumartesi

The Body Shop - Natrulift Gece Kremi

Merhaba...

Bugün bahsetmek istediğim ürün; The Body Shop Natrulift serisine ait gece kremi...
Krem ile ilgili açıklamayı okuyalım;
Bu zengin krem 12 saate kadar nem sağlarken ciltteki çizgilerin görünümünün azalmasına yardımcı olur. Kullandıktan sonraki sabah cilt daha sıkı ve yumuşak hissedilirken elastikiyet kazanır; ciltteki çizgilerin görünümü de azalır. Türkiye’den organik nar çekirdeği yağı ve nemlendirici özelliğe sahip Yerel Ticaret ürünü Brezilya fındığı yağı içerir.

Evet evet biliyorum, 25 yaş için XL bir ürün ama açıkçası ben TBS içeriklerine güvendiğim için bunu problem etmedim, kullandım ve son derece memnun kaldım. :) Yalnızca yanaklarıma uyguladım ama, burun/alın/çene 3'lüsüne değdirmedim.

Kırışıklık problemim olmadığı için bu konuda elbette bir etki görmedim ama nemlendirmesi muhteşem! Zaten yağ bazlı bir krem, gece sürüp yattığımda ertesi gün hiç bir nemlendirici kullanma ihtiyacı duymuyorum. Cildim 12 saatten çok daha uzun süre nemli ve yumuşacık oluyor. Nar özlü olduğundan ağır bir nar kokusu var ama sürdükten sonra fazla alamıyorsunuz kokuyu, çok çok hafif bir kokuya dönüşüyor.

Ben aldığımda fiyatı 39.90 TL idi. Ama cilt bakım ürünlerinde sık sık 2 al 1 öde ya da 3 al 2 öde fırsatı sunuyor TBS, değerlendirmenizi öneririm...

Herkese mutlu bir haftasonu dilerim, sevgiler... :)

0 Yorum:

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!