Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: The Body Shop Coconut Işıltılı Vücut Losyonu

29 Aralık 2011 Perşembe

The Body Shop Coconut Işıltılı Vücut Losyonu

Merhaba...

Bugün bahsetmeyi istediğim; geçen günkü alışverişimde %30 indirimle aldığım ayın ürünü The Body Shop Coconut Işıltılı Vücut Losyonu...

O bir losyon kraliçesiiii
O bir dünya harikasıııı
O bir ışıltı bombasıııı

:)


Onu tarif etmeye güç yetmez, kelimeler az gelir... :) Miiiis gibi hindistan cevizi kokan, değdiği yeri ışıl ışıl simlere bulayan, yaz akşamları ve özel günlerde değil sadece, canınızın her istediğinde sürüp iyi hissedeceğiniz muhteşem bir losyon... Oldukça yoğun simleri var, simlerden teniniz gözükmüyor, o derece... :) Amaaaa asla rahatsız edici değil, kesinlikle mutluluk verici... :) O başka şeyler gibi "disko topuna çevirdin beni, pis şey seni" deyip bir kenara atabileceğiniz bir şey değil. Kalbinize sokmak isteyeceğiniz harikulade bir şey... :)

Nemlendirmesine hele hiç bir diyecek sözüm yok, son derece güzel bir nemlendirme sağlıyor. Saatlerce süren bir nemlendirme hem de... Kokusu da nemli hissi de yaşanması gereken hazlar... :)

Sonsuz tavsiye ediyorum, indirimi kaçırmadan bir tane alın, sizde de olsun bu güzellikten... :)

Sevgiler...

0 Yorum:

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!