Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: The Body Shop Çilekli Vücut Kremi

3 Aralık 2011 Cumartesi

The Body Shop Çilekli Vücut Kremi

 Bayıla bayıla kullandığım, vücut kremi namına alınabilecek en iyi şey...
Body butter olarak anılıyor, çünkü losyon gibi yumuşak değil, tereyağ gibi sert bir yapısı var. Bol kepçe kullanılamadığı için aylarca bitmeyen, yani bu durumda bereketli diyebileceğimiz bir ürün... :) Bendeki 50 ml.lik, ayrıca 200 ml.lik de bulunuyor. Gördüğünüz gibi 1-2 aydır kullanmama rağmen ortasında sadece bir parça göçme oldu... :)

Ben daha ziyade ellerimde kullanıyorum, saatlerce etkisini koruyor. Zaten yağ gibi de bir his veriyor, aşırı kuru cildi olanlar için büyük bir artı, en çok onlar severek kullanacaktır eminim... :) Sürmesi biraz zahmetli ama dediğim gibi o zahmetin karşılığını saatlerce etkili olmasıyla veriyor.

Kokusuna değinmeden olmaz. :) Ben kullandığım ürünün içeriği kadar kokusuna da önem veriyorum. Tuhaf ve kötü kokan hiç bir şeyi Lokman hekimin ilacı dahi olsa bir yerime süremiyorum. Kokulara karşı bu kadar hassas olunca, haliyle gittiğim her kozmetikçide güzel kokup kokmamasına göre bir ürünü alan ya da almayan bir insan olarak dikkatleri üzerime çekiyorum.... :) Bu güzel kremin kokusu ise beni delirten cinsten... Çileğin her şeyine bayılıyorum, vanilya kadar aşığım ona da... :) Ama bu kremdeki çilek kokusu kendini aşmış durumda, inanılmaz güzel bir kokusu var. Çok seviyorum.

Kuru ya da normal ciltli (bence farketmez) herkese önerebileceğim bir vücut kremi... TBS birçok kez 2 al 1 öde fırsatı sunuyor, bunları değerlendirip birkaç kutu alabilirsiniz... :)

Sevgiler...

0 Yorum:

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!