Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: Yves Rocher Second Skin Effect Fondöten

18 Kasım 2011 Cuma

Yves Rocher Second Skin Effect Fondöten

Yves Rocher alışverişimden ve kutu içinde yollanan numunelerden buradaki yazımda bahsetmiştim. O numunelerden biri de Second Skin Effect fondötendi.


Akışkan, nereye çekseniz gelen bir yapısı var. Son derece hafif ve kapatıcı... Yalnız bana yolladıkları renk çok koyu sarı Rose 300'dü. Pek birşey anlayamadım kullandığımdan... Ama gördüğüm ve hissettiğim kadarıyla kaliteli bir ürün olduğunu söyleyebilirim. Piyasadaki birçok pahalı ürünü gerisinde bırakacak kadar iddialı bir fondöten... Zaten Yves Rocher doğal içerikleriyle de bir çok markadan üstündür. Kokusu ne var ne yok cinsten, yoğun bir fondöten kokusu değil. Kalıcılığını test etme imkanı bulamadım ama elimden silerken, 5 - 10 dakika durmuş olmasına rağmen üstünden birkaç kez geçtim ıslak mendille...


Gördüğünüz gibi kapatıcılığı son derece iyi ama benim beyaz ellerimde görsel açıdan biraz ireti durdu. :) Yine de renk ve yapı olarak bir parça fikir vermiştir diye düşünüyorum. Yeni bir marka denemek isteyenlere önerebilirim.

Sevgiler...

3 Yorum:

Bahriye dedi ki...

bu markaya ait bir pudrayı kullanmıştım ama pek memnun kaldığım söylenemez pul pul olmuştu belki benim cildime uyum sağlayamamıştır.

Gülsen dedi ki...

Beyaz ten, kahve saçlar ve kuru bir cilt için bana fondoten önerebilir misiniz rica etsem. Sevgiler :)

hazine kutusu dedi ki...

Shiseido'nun dengeleyici fondötenini öneririm. İçerik açısından sağlıklı, görünüm açısından başarılı bir üründür. Kuru ciltliler için de iyi bir tercih olacaktır. Yağsız olmasına karşın çok iyi nemlendirme sağlıyor...

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!