Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: Womenist.Net Tarafından En İyilerden Biri Seçildim

30 Kasım 2011 Çarşamba

Womenist.Net Tarafından En İyilerden Biri Seçildim

Henüz 1. ayımı yeni doldurmuşken inanılmaz onore edici ve şevkimi artıcı bir mail aldım. Mail; "Womenist.net olarak ‘En iyi Makyaj-Kozmetik Blogları’ haberimizde size de yer vermiş bulunuyoruz." şeklindeydi. :)
Hayatımda aldığım en güzel haberlerden biri desem abartmış mı olurum, bilemiyorum... :) Sonuçta ben amatörün tekiyim, daha işin başındayım hatta başının da başındayım... "Böyle bir haberde yer almak benim neyime" diyecek kadar çömezim. :) Üstelik beni aynı kefeye koydukları bloggerların büyük çoğunluğu işin ehli olmuş, benim takip ettiğim isimler... Evet, çömün tekiyim dedim, doğru... Ama ama ama çok da samimiyim, öyle önem veriyorum ki bu yaptığıma... Hobi olarak görmüyorum, sorumluluk, hatta gereklilik olarak görüyorum. Çünkü bana bu işe başlama kararı aldıran şey; Biotherm'in bir ürünü için günlerce gecelerce yorum arayıp bulamamam ve çıldırmak üzere olmamdı. Yani benim gibi yana yana yorum arayanların ne kadar çok olduğunu biliyorum ve bildiğim, öğrendiğim ne varsa paylaşmak istiyorum.

Kişisel yorumları, kurumsal yorumlara binlerce kez tercih ederim. Markaların reklam ve satış taktiklerinin arasına katıştırdıkları abartma ve sahtecilik payını bildiğim ve bir çok kez tecrübe ettiğim için önce almak istediğim ürünü mağazaların/markaların güzellik uzmanlarına değil, Ayşe'ye ya da Özlem'e sormayı, yorumu onlardan almayı önemserim. İşte bu nedenle, "ben neden birşeyleri yorumlamıyorum ki, neden insanlara faydalı olmuyorum ki" düşüncesiyle giriştim bloggerlığa ve şimdi 1 ayda geldiğim noktada, kendimi asla yeterli görmediğim ama emeklerimin de boş olmadığına inandığım/inandırıldığım için çok mutluyum. Allah'a sonsuz şükürler olsun. :)

Tekil ve çoğul, daimi ve birer kerelik ziyaretçilerim, azıcık resmi izleyicim ve çok büyük oranda sessiz izleyicim, bir miktar Facebook hayranımla, belki yolun daha çok çok başındayım ama inançlıyım... :)

Womenist.net yönetim kadrosuna, bana bu mutluluğu ve gururu yaşattıkları için sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Sevgiler...

0 Yorum:

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!