Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: Vanilya Club Kasım Kutusu Değerlendirmesi

12 Kasım 2011 Cumartesi

Vanilya Club Kasım Kutusu Değerlendirmesi

Yaklaşık 10 gün önce Vanilya Club kutumla birlikte gelen 4 ürünü değerlendirmek istiyorum.

İlki L'occitane Shea Butter El Kremi;


Bir el kreminden ve L'occitane'dan beklediğim herşeyi karşıladı. Yumuşak yapılı, hafif kokulu, uzun süre etkili, fiyatının (30 ml. için 21 TL) hakkını veren bir ürün... Çok beğendim. Orjinal boyunu muhakkak alacağım. Siz de almayı düşünürseniz; Vanilya Club (kargo ücretsiz) ve L'occitane'ın (kargolamayla ilgili bilgim yok) sitelerine uğrayabilirsiniz.


İkinci L'occitane Shea Ayak Kremi;


Buram buram lavanta kokan bir ayak kremi kendisi ama asla sentetik bir koku değil... Doğal doğal kokuyor. :) Öyle bir nemlendirme hissi veriyor ki, sürüp yatın sabah kalktığınızda ayaklarınızı bebek gibi bulun... :) Kutudan çıkanlar içinde en çok bunu beğendim diyebilirim. Orjinal boyunu kesinlikle alacağım. 30 ml. için 21 TL... Siz de almayı düşünürseniz; Vanilya Club (kargo ücretsiz) ve L'occitane'ın (kargolamayla ilgili bilgim yok) sitelerine uğrayabilirsiniz.


Üçüncü Pure Beauty Ultra Hydrating Aqua Jel;


Ürün hakkında kafamda pek birşey belirmedi aslında, kokusu dışında... :) Çok güzel bir kokusu var, sabun gibi, deterjan gibi temiiiiz temiiiz kokuyor. :) Jel yapısı güzel, yağlı ciltler için son derece uygun... Ben burnumda ve alnımda kullandım. Matlaştırıcı özelliğe sahip bir nemlendirici olduğunu söyleyebilirim. Onun dışında yararı nedir, zararı nedir pek anlamadım. Yalnız çok şirin bir kavanozu var, top gibi... :) Yalnızca Watsons mağazalarında satılıyor. Detaylı bilgi için Vanilya Club internet sitesine uğrayabilirsiniz.


Son olarak Schwarzkopf Bonacure Nem Yükleme Spreyi;Hiç birşey anlamadım. Kokusu kötü, ne yararı olduğu belli olmayan birşey.... 200 ml. için 57 TL değer biçilmiş ama bu kadar eder mi bilemiyorum... Almayı düşünmüyorum. Detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.


Sevgiler...

1 Yorum:

Zeynep Mutlu dedi ki...

Yorumlarınızı çok beğendim.
Vanilya club i da aynen bu nedenden beğendim.
Bazı ürünleri beğeniyoruz, bazılarını beğenmiyoruz.
Bir süre deneyerek bize ne istediğimizi görme, ürünlerden memnun kalıp kalmama şansı tanıyor.
şampuanı saç kremini ya da ayak kreminin etkisini bir denemeyle anlamak mağazada mümkün olmuyor. Hiçbiryere gitmek zorunda kalmadan, hiçbir satıcıdan ricada bulunmadan deneyebiliyoruz çeşit çeşit ürünü. Bana çok anlamlı geldi...

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!