Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: Oriflame Grace edp

1 Kasım 2011 Salı

Oriflame Grace edp

Merhaba...

Uzun zamandır Oriflame'in Grace isimli parfümünü (tarzından dolayı) merak ediyordum ama ne numune olarak bulunuyordu, ne de katalogta kokusu oluyordu. En sonunda roll-on edt şeklinde 12.90 tl'ye satışa çıkarılmış, hemen sipariş ettim. :)


Parfümün kokusuna gelirsek, roll-onun edt oluşundan mıdır anlayamadım (parfümü edp), insanları büyüleyecek bir koku değil ama yazın tertemiz, ferah ferah kokmak isteyenler için son derece güzel... Tahmin ediyorum edp formu bunun birkaç kat yoğunudur, o nedenle verilen paraya değeceğini düşünüyorum.

İlk sürüşte, bi an "aman Allahım bir Avon Pur Blanca vakası mı" diye düşündüm ama koku açıldıkça hafif tatlı tatlı kokmaya da başlayınca Oriflame'in parfüm konusunda Avon'a fark attığını bir kez daha gördüm.. Çiçeksi olarak geçiyor parfüm tanımında, fakat ben sıcak ve tatlı buldum... :) Ve tahminimce herkesin beğenebileceği bir koku... Çiçeksi, ferah, sıcak ve tatlı... Değişik ve evet çok güzel bir koku... :) Tavsiye ediyorum. :)

Sevgiler... :)

0 Yorum:

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!