Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: Oriflame Balmları

22 Kasım 2011 Salı

Oriflame Balmları

Oriflame'in balmlarına bayılıyorum... :) Birincisi çok iyi bir nemlendirme sağlıyorlar, ikincisi çok güzel orta karar bir yapıları var, üçüncüsü ise ambalajları çoook şirin... :) Bakar mısınız lütfen şunlara... :)Kahverengi olan çikolatalı balm ama ben daha çok soft kakao kokusu alıyorum. Son dönemdeki favorim diyebilirim. Kokusuyla, dudağımı hafiften parlatmasıyla ve çook uzun süre kalıcı olup iyice nemlendirmesiyle, herşeyiyle 1 numara... Burada aldığımdan bahsetmiştim.

Pembe olan klasik balm, bunu ellerimde ve bazen ayaklarımda kullanıyorum. Çok kalıcı ve etkili...

Kırmızı olan ise son çıkan elmalı ve yulaflı dudak balmı... Burada da kısaca bahsetmiştim. Dudağıma güzel kırmızı bir renk veriyor, kokusu elma gibi ve dudağıma sürdüğümde ısınıyormuş gibi geliyor, hoş bir his bu kış aylarında... :)

Hepsini de çantamda gezdiriyorum, çantamın demirbaşı oldular kendileri... :)

Balm almak için Oriflame çok iyi bir seçenek bence, diğer bazı ürünleri için aynı şeyi söyleyemem ama balmlarını çok kaliteli buluyorum. Sanki bütün performanslarını bunlara harcamış gibi Oriflame uzmanları... :))

Şiddetle tavsiye ediyorum. Sevgiler... :)

0 Yorum:

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!