Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: Katy Perry Meow Parfüm

18 Kasım 2011 Cuma

Katy Perry Meow Parfüm

Katy Perry, yeni parfümüyle miyavlamaya devam ediyor.

 Katy Perry, kedilere olan sevgisini yeni parfümüyle bir kez daha kanıtlıyor. Geçtiğimiz sene Purr isimli parfümünü piyasaya süren şarkıcı ikinci parfümünde de kedi aşkına yenik düşüyor. Vanilya, armut ve hanımeli kokularını barındıran yeni parfüm Meow'un şişesi kediye benzeyebilir, ama bir kedi gibi kokmadığı kesin! (ELLE Dergisi)

 Katy Perry'nin ilk parfümü bildiğiniz gibi Purr'du, ben o parfümü beğenmekle beğenmemek arasında epey gidip gelmiş, içindeki bazı notaları gereksiz ve anlamsız bulmuş ama netice itibariyle beğendiğim parfümler sınıfına sokmuştum. Şimdi bu kokuyu merak ediyorum deli gibi, içerisinde yine vanilya var. Tamam kabul ediyorum, vanilyaya yenik düşüyorum. Bir parfümde vanilya varsa onu zorla sevmeye kalkıyorum. Turunçgil notalarına ne kadar önyargılı bir şekilde düşmanlık besliyorsam, vanilyaya da o derece platonik olarak aşk besliyorum. Belki iğrenç bir koku, dur bekle yani bir di mi? Ama yok, her seferinde (en azından birçoğunda) içinde vanilya olan parfümlere beslediğim aşk başımda paralanıyor. Öyle kötü parfümler çıkıyor ki son zamanlarda, şaşkınlık içinde kalıyorum. Umuyorum, Katy Perry Purr'dan daha iyi bir iş çıkarmıştır... :)

Sevgiler...

0 Yorum:

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!