Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: Immortal Twilight Parfüm

18 Kasım 2011 Cuma

Immortal Twilight Parfüm


Yeni parfümünüz Twilight'ın romantizmi koksun!
Edward ve Bella'nın aşkı parfüm şişesine sığdırılıyor. Immortal Twilight adını taşıyan parfüm, ikilinin arasındaki romantizmi simgeleyen turunçgil ve papatya özünü içinde barındırıyor. Parfümü sıktıktan sonra Twilight serisinin yakışıklı vampiri Edward gibi bir sevgili bulmanız garanti olmasa da Bella gibi kokacağınız kesin!

Elle'deki tanıtım metni bu şekilde, açıkçası turunçgil ve papatya özleri bana pek alınası bir parfüm hissi vermedi. Umarım limon gibi kokmayan bir parfümdür, Edward ve Bella'ya yakıştıramam böyle bir kokuyu... :) Yani önyargılı olmak da istemiyorum aslında ama böyle bir aşka yakışacak en iyi notalar vanilya notalarıydı, bana mı öyle geliyor? :) Gerçi belki de vardır içinde, daha detaylı bir bilgiye henüz sahip değilim... Ülkemize teşrif ettiğinde göreceğiz bakalım, bu aşkı ölümsüzleştirmişler mi yoksa berbat mı etmişler? :P :)


Sevgiler...

1 Yorum:

ache dedi ki...

Hadi bakalım nasıl bişey çıkacak gelsin görelim

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!